חדשות החינוך

ילדי אור יהודה השתתפו בפסטיבל זהירות בדרכים

ילדי אור יהודה השתתפו בפסטיבל זהירות בדרכים

במסגרת האירוע התקיים מופע "השירים המשחקים" שכלל הפעלה מוסיקלית בסימן חושבים חיים. כמו כן, הוצבו במתחם העירייה רכב מתהפך ומתחם מציאות מדומה
5/09/2016 16:30
ברנקו וייס ובית יעקב מובילים בחינוך ערכי

ברנקו וייס ובית יעקב מובילים בחינוך ערכי

שני התיכונים נכללים ברשימה היוקרתית של משרד החינוך ונמצאו כמובילים בהישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים בשנת תשע"ו. ליאת שוחט: "זו גאווה אדירה. מגיע להם כל הכבוד על העבודה הקשה וההשקעה הרבה"
22/08/2016 16:00

עיריית אור יהודה מכינה את העולים לכיתה א'

ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, הקריאה בכל הגנים העולים לכיתה א' ספר כהכנה לקראת הרגע המרגש. חוברות הכנה חולקו לתלמידים החדשים. קבוצת הכנה לילדים נפתחה בשבוע שעבר
11/07/2016 15:40

רוית דאי מונתה למנהלת חט"ב יובלים

דאי, שניהלה בתפקידה הקודם את חט"ב הרצוג בחולון, תעמוד בראש חטיבת ז' עד ט' ותעבוד בשיתוף ד"ר נתי ברק. דאי: "אוביל את בית הספר למצוינות ולבית מחבק ומקדם את תלמידיו"
4/07/2016 11:50

בנות התעמלות המכשירים זכו בסגנות אליפות הארץ

הנבחרת השתתפה בתחרות בהדר יוסף, כאשר בנות דרגה ו' סיפקו הישג מצוין. בנות דרגה ה' סיימו במקום החמישי, אליאן שלמה (חמישי) ונועה לביא (שביעי) בלטו
3/07/2016 13:00

אור יהודה חגגה את שבועות עם אירועים לילדים ועם האומנית מירי אור

במהלך החג נערך מעמד עשרת הדיברות עם הרב רפאל רפאלי, חולקו פרסים יקרי ערך לילדים, באסרו חג נערך תיאטרון בובות ומתקני מים מתנפחים לילדים, ובשעות הערב התקיים ערב נשים עם האומנית מירי אור. מ"מ ראש העיר, עו"ד עוזי אהרון: "שמחים לקדם פעילות ענפה לטובת התושבים"
19/06/2016 18:00

אירוע מתן תורה ויום זהירות בדרכים בבית הספר אהוד מנור

שני אירועים מרכזיים נערכו בשבוע האחרון בבית הספר: אירוע קהילתי שבו תלמידי כיתות א' נחשפו לספרי התורה ויום שיטור קהילתי להגברת תחושת הביטחון של התלמידים


19/06/2016 16:45

4 מדליות לנבחרת ההתעמלות האומנותית של אור יהודה

בסוף השבוע שעבר אירחה אור יהודה תחרות מטעם האיגוד שפתחה את עונת הקיץ. בנות הנבחרת סיימו עם שתי מדליות זהב ושתי מדליות כסף. אלונה קנטור-דבורניצ'נקו: "הענף ממשיך לצמוח באור יהודה"
29/05/2016 16:00
מתכוננים לשירות משמעותי בתיכון 'ברנקו וייס'

מתכוננים לשירות משמעותי בתיכון 'ברנקו וייס'

במסגרת תכנית 'נתיבי נעורים' שמפעיל צה"ל בשיתוף העירייה באור יהודה, הגיעו ראש אכ"א יחד עם צוות קצונה מכלל החילות, לשוחח עם הנערים והנערות באור יהודה אודות גיוסם הקרוב.
תלמידי כיתות ט' במפגש עם ראש העיר

תלמידי כיתות ט' במפגש עם ראש העיר

ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט, נפגשה השבוע עם תלמידי כיתות ט' בעיר, במטרה לשמוע מהם על ציפיותיהם מהתיכון העירוני וכן, לקבל מהם רעיונות לשיפור וייעול, במטרה להפוך את התיכון לאטרקטיבי ולחזק את תחושת השייכות העירונית אצל התלמידים.
negishut icon עבור לתוכן העמוד