אושרה הקמתו של מועדון חברתי יחודי לקהילה נגישה במרכז my בעיר

בימים אלו מתגבשת התוכנית להקמתו של מרכז חברתי יחודי במרכז my לקהילה הנגישה באור יהודה.

מטרת היוזמה הינה לקיים עבור תושבי האיזור הסובלים מנכויות ו\או בעלי צרכים מיוחדים כמו: נפגעי פוסט טראומה, נפגעי חרדה, נפגעי תאונות דרכים עם השלכות טראומטיות, פגועי שבץ מוחי וכד', מרכז חברתי בו ירחיבו את מעגלם החברתי ויזכו להעשיר את חייהם בהנאות שבשל מגבלותיהם נחסכו מהם עד כה.

 

חברי המועדון צפויים להנות מהרצאות מרתקות, מפגשים חברתיים, חוגי העשרה, סדנאות, טיולים, ימי כיף וגיבוש, נופשים ועוד בתנאים מיוחדים עבורם. צוות ועדת ההיגוי, שיורכב מחברי הקהילה הנגישה בעיר, ישקוד על תוכניות עתידיות והדרכים לתפעולן.

 

לבנה שתיוי מנהלת מחלקת פנאי וקהילה בחברת my: "הקמתו של המרכז הינו חלק מחזונה של חברתmy  לפעול להעשרת חייהם של כל תושבי העיר ורואה ביוזמה לשילובם של תושבים הנזקקים לתמיכה ותשומת לב שונים, אתגר וזכות גדולה"  

 

מוטי גיטלין, רכז התוכנית בחברתmy  אמר השבוע שהוא: "מצפה להענות מרשימה ורואה בהקמת מרכז חברתי מסוג זה בבחינת שליחות. הקהל אליו מיועד המרכז מורכב מאנשים הצמאים למגע אישי וחברתי שבשל חוסר בתנאים מתאימים, נמנע מהם. הפרוייקט הינו בבחינת הצהרה כי באור יהודה מטפחים את כל סוגי האוכלוסיות, גם אם לעיתים האופרציות שונות ומצריכות הערכות מיוחדת".

negishut icon עבור לתוכן העמוד