נפתח מרכז נד"ב באור יהודה בו תרוכז פעילות לנוער דתי במרכז

סנונית ראשונה לפעילותו של מרכז נד"ב- נוער דתי במרכז, שהוקם על ידי מחלקת הנוער של חברת my, הורגשה השבוע, עת קבוצת בנות כיתה י' מבית הספר "אור חנה" החלה את פעילותה בתוכנית "אופק מתנדב". "אופק מתנדב" היא תוכנית להכשרת והכוונת נוער מתנדב.

הבנות עתידות להשתלב במערך התנדבותי באופן קבוע בו אחת לשבוע יסייעו בפעילויות קהילתיות שונות בעיר, כגון מועדוניות קדימה ועזר מציון.

 

הבנות הגיעו למרכז לקשיש בכותר פיס בעיר, ושימחו  את חברי המרכז הנירגשים בשירה, ריקודים ועוד. קבוצת בנים דומה מכיתות י' מבית הספר "אור אבנר" עתידה להשתלב בפעילות דומה בשבועות הקרובים.

לצד הפעלת תוכנית "אופק מתנדב" מתקיימות במרכז נד"ב פעילויות מנהיגות והעצמה בדרך חוויתית המיועדות לנוער דתי  באופן נפרד לבנים ובנות: בישול, טיולים, שירה ותנועה לבנות, יזמות, ספורט ואתגרי לבנים כשאת הפעילות מנחים מנהלת המרכז - רוזי בן עמי, בנות שרות ומנחים נוספים.

קרן אלהרר, מנהלת מחלקת הנוער בחברת my אמרה השבוע: "המרכז הינו פרי חשיבה מרובה ותהליך שהחלו כבר בשנים עברו, וקיבלו מינוף ותאוצה השנה במטרה לתת מענה לבני הנוער הדתיים באור יהודה. אנו בחברת  myמאמינים כי יש לפעול לשילובם של כל מגזרי התושבים בחיי הקהילה. אני מאמינה כי בידיו של הנוער הדתי  כוח ועוצמה כבירים העשויים להעשיר ולהעצים את חיי כלל התושבים בעיר."

רוזי בן עמי, רכזת הפרויקט אמרה כי היא רואה "בשילובם של בני הנוער הדתי בפעילות נוער אור יהודה שליחות ומאמינה כי בנוער הדתי קיים פוטנציאל אדיר וערכים שלעיתים נדמה ונשכחו בסביבה הכוללת. אני מקווה לייצר עבור בני נוער אלו מרכז בו ירגישו בית ויחשפו ליופי שברוח ההתנדבות בדרך לעיצוב בוגרים מנהיגים ומעורבים." 

negishut icon עבור לתוכן העמוד