מיכל שלו העניקה למועדון 'קוראים ביחד'-"הזדמנות למשהו טוב"

מיכל שלו במועדון 'קוראים ביחד'

עשרות מתושבי אור יהודה, הגיעו למפגש מרתק עם מחברת רבי המכר: "מלאכי עליון", "שבועת רחל" ו"הזדמנות למשהו טוב" שהתקיים בספרייה העירונית בכותרmy  אור יהודה.

 

מיכל שלו שיתפה את הקהל בחוויותיה בדרך לגיבוש זהותה כסופרת. הקהל הופתע לגלות כי בתחילת דרכה המקצועית היתה עורכת דין שגילתה כי כלל אינה נהנית מעיסוקה.


בערך בגיל 30 החליטה לנסות כוחה בכתיבת ספרים. הצלחת ספרה הראשון " מלאכי עליון" פירסם אותה והעלה אותו למודעות הקוראים. ספרה השני "שבועת רחל" הפך במהרה לרב מכר שעד היום נקרא ונאהב. שלו סיפרה כי בספריה שזורים פרטים אוטוביוגרפיים ומשפחתיים אינספור. כך ברב המכר "הזדמנות למשהו טוב" , סיפרה האחרון, היא מספרת על בעלה הטייס שחלה במחלת הסרטן, התמודדות לא פשוטה הלקוחה מחייה האישיים.

 

בספר מסתיימת מחלתו של הבעל בפטירתו, והוא עוסק בדרך ההתמודדות עם האבל ומצב קיומי חדש עימו נאלצים הגיבורה ושני ילדיה להתמודד. בחיים אגב, שרד בעלה של שלו את המחלה.

 

יפה נפתלי, מנהלת הספרייה העירונית, סיפרה כי "זו הייתה חוויה יוצאת מהכלל ללמוד מסופרת כה מוכשרת על גרעין האמת השזור בכתיבתה ופיתוחו בהמשך לעלילות מרתקות וסוחפות פרי דמיונה."

 

המפגש הבא, במסגרת "מועדון קוראים ביחד" יארח את דודו בוסי, חתן פרס ראש הממשלה לשנת 2005 בתאריך 24.3.09 בכותר my  אור יהודה ויעסוק בספריו המפורסמים: "הירח בוואדי", "פרא אציל", "אמא מתגעגעת למילים" ו"בסמטאות" המבוססים ברובם על סיפור ילדותו ונעוריו בשכונת התקווה, בת"א.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד