מעונות my-כל הקודם זוכה

כבר בשעותיו המוקדמות של בוקר יום תחילת ההרשמה למעונות my, הלכו והתגבשו תורי הורים ממתינים בדרך לביצוע רישום ילדיהם למעונות.


כשלוש שעות בלבד לאחר מכן הסתמנה תמונה מרעישה: במעון סביונים לא נותרו מקומות בכלל, במעון רבין מקומות ספורים בלבד וביתר המעונות: אילן, אניטה ואיריס התמונה דומה.

 

בהנהלת my רוו נחת מהנתונים, המצביעים על כ 70% הרשמה רק ביום הראשון להרשמה!!! על רקע הביקוש העצום, צופים בהנהלת my כי תקופת ההרשמה תסתיים עם רשימות המתנה ארוכות יותר מבשנים קודמות, של הורים המבקשים לשלב ילדיהם בין מאות אלו שכבר עשו זאת.

 

בנצי אזאצ'י, מנכל חברת my אמר כי הוא: "שמח מאוד מהבעת האמון הרחבה של הציבור באיכותם של מעונות היום של חברת my. זוהי מחמאה גדולה עבורינו הקשורה קשר הדוק לאסטרטגיה שיושמה בכל חמשת המעונות בשנים האחרונות ובשנה החולפת בפרט. שמנו דגש על מעורבות ההורים בתהליך, שיתופם בקבלת החלטות, כמו גם על בחירת צוותים מיומנים ומקצועיים ותכנים מהשורה הראשונה."

 

על רקע השקתו של אתר החברה  בשנת תשס"ט, איפשרה הנהלת my מתוך רצון להקל על ההורים את תהליך הרישום, הרשמה למעונות היום גם  דרך אתר האינטרנט www.my-or.org.il, מה שהסתבר ככלי פופולארי ביותר.

חמשת מעונות היום אותם מפעילה מחלקת הגיל הרך בחברתmy  מהווים מסגרת חינוכית לכ- 500 ילדים תושבי האיזור בגילאי 3 חודשים עד 3 שנים והם פועלים בפיקוח רשת המעונות של החברה למתנס"ים, רשת "התחלה חכמה" ובפיקוח משרדי התמ"ת והבריאות.

 

בכל מעון מנהלת מוסמכת בעלת השכלה בחינוך ונסיון בטיפול בילדים, מבשלת וצוות מקצועי ומיומן הפועלים יחדיו לטיפוח מכלול היכולות של הילדים בגילאים אלו בתחום השיכלי, המוטורי, הריגשי,החברתי והשפתי, תוך מודעות לשונות הצרכים בין הילדים וכל אחד מחמשת המעונות בעל אפיון ודגש יחודי: אוריינות, מוסיקה, אינטרנט ועוד.

 

פרויקט "מעורבות הורים" קיבל משנה תוקף בשנת תשס"ט בכל המעונות, וזכה להענות מרשימה של ההורים, שהפגינו רצון עז להפוך לחלק אינטגרלי משיגרת יומם של ילדיהם.

 

אפי גוטמן, יו"ר דירקטוריון חברת my  וסגן ראש העיר אמר כי: " נתוני הפתיחה המרשימים בכל קנה מידה, הינם תולדה של השקעה ועבודה קשה. נכונתם והערכותם של צוותי המעונות, גיבוש אסטרטגייה נכונה ושילובם של  ההורים בתהליך ביססו את מעמדם של מעונות  myכמסגרת חינוכית איכותית, הבולטת באזור."

negishut icon עבור לתוכן העמוד