מאוני' קיימברידג' ל-my: פרויקט "ניקל" למוסיקאים מצטיינים בעיר

פרויקט ניקל בעיר

הישג מרשים רשם השנה הקונסרבטוריון ב- my משכן למוסיקה ולמחול באור יהודה, בניהולה של הגב' חנה אג'יאשוילי עת הוזמנו תלמידיו לקחת חלק בפרוייקט מיוחד בשיתוף עם האנסמבל הבינלאומי היוקרתי של מוסיקה חדישה "ניקל".

תלמידי הקומפוזיציה המצטיינים של אג'יאשוילי: משי אוחנה, דן הזנישפרונג, ליאור כלפון, אווה מליסוב, תומר קונפורטי, דוד שאשא, נעמה שולמן, תומר שיק, נאור  שני, שיראל יגודייב ונעה אלקין יקחו חלק בפרוייקט "מוסיקה צעירה" ויחשפו לניסיון ומגע בלתי אמצעי עם עולם המוסיקה האומנותית העכשווית.


האנסמבל שהינו הרכב קאמרי יחודי המבצע את מיטב היצירה העכשווית מהארץ ומהעולם קרוי על שמה של הציירת כלת ישראל לאה ניקל, שציוריה האבסטרקטיים והעשירים בצבע מהווים השראה לדרכו האומנותית.

 

באנסמבל הממוקם באוניברסיטת קימברידג' שבארה"ב, חברים סולנים מובילים המנוסים בנגינה תזמורתית וסולנית של מוסיקה בת זמננו ומנגנים בתזמורות הבולטות בארץ ובעולם: התזמורת הפילהרמונית הישראלית, אנסמבל המאה ה-21, אנסמבל מודרן(גרמניה), אנסמבל איקטוס(בלגיה), אנסמבל לינאה(צרפת) ועוד.

 

במסגרת שיתוף הפעולה  עם הפרוייקט היחודי, יזכו תלמידי my המשכן, בליווי מבוגר אחד,  להיכנס חינם לכל סדרת הקונצרטים וההרצאות של האנסמבל אשר יתקיימו בתל אביב במרכז פליציה בלומנטל, יפגשו עם חברי האנסמבל , יתוודעו לכלים המיוחדים שמרכיבים אותו: סקסופון ,גיטרה חשמלית, כלי הקשה, פסנתר וקונטרבס ובהנחייתה של הגברת אג'יאשווילי יכתבו לו מיניאטורות קצרות,  אותן יבצע האנסמבל במסגרת אירוע הסיום של הפרויקט במשכן למוזיקה ולמחול באור יהודה.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד