מקהלת my בקונצרט עם התזמורת הסימפונית ירושלים

ילדי מקהלת קונסרבטוריון my המשכן למחול ולמוסיקה באור יהודה, בניצוחה של איילת כרמון, ישתתפו בסדרת הקונצרטים הידועה "דו-רה- מיקס", סדרת קונצרטים מוסברים לילדים ולמשפחה בניהולו וניצוחו של רשי לבאות, המשלבת חוויה מוסיקלית עם הפתעות וזיואליות ותיאטרליות.

 

בניהולה של מנהלת תחום המוסיקה במשכן למוסיקה ולמחול, הגברת חנה אגיאשוילי, נרקם שיתוף פעולה הדוק בין קונסרבטוריון אור יהודה לבין התזמורת הסימפונית ירושליים שבין היתר הביא לקיומו של קונצרט משותף זה. את הקונצרט יביים אדם יכין וינצח עליו.

 

הורי ילדי מקהלת המשכן הוזמנו לצפות במופע המיוחד שיתקיים בהיכל התרבות במודיעין ב-22.12.09 ובנוסף יגיע יכין, במאי המופע, למשכן למחול ולמוסיקה ולמחול באור יהודה לחזרות טרם הקונצרט.

 

בחברתmy  ובמשכן למוסיקה ומחול מתכוננים למעמד ומכירים בחשיבותה הרבה של ההופעה לצידה של אחת מהתזמורות היוקרתיות בארץ. השתתפות בקונצרט כזה, מעניקה הכרה לרמתו המקצועית של  המשכן למוסיקה ולמחול ומעמידה את מקהלת הקונסרבטוריון בשורה הראשונה של העשייה בתחום.

 

זהו אינו הישגה היחיד של מקהלת הילדים מהמשכן למוסיקה ולמחול באור יהודה. תחת שרביטה של מנהלת המקהלה ותחום פיתוח הקול במשכן, איילת כרמון, הצליחו בשנים האחרונות ילדי המקהלה לקטוף שבחים ולבסס מעמדם כאחת מלהקות הילדים הבולטות כיום בארץ.

negishut icon עבור לתוכן העמוד