דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
צהרוני my
התנדבות
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן

תלמידי אור יהודה במקום הראשון

נבחרת תלמידי כיתות ח' של חטה"ב יובלים ז'-ח' באור יהודה זכתה השבוע במקום הראשון באולימפיאדה של מכון וייצמן ע"ש אילן רמון בתחום אסטרונומיה וחקר החלל והיקום
20/01/2014
תלמידי אור יהודה במקום הראשון (הגדל)


זו השנה התשיעית שתלמידי המרכז למצוינות בתפוח פיס, אור יהודה, בהובלת המנהלת, גב' אתי גיטליס, משתתפים בתחרות. זו כבר מסורת, שתלמידי אור יהודה זוכים במקומות השני או השלישי בתחרות זו. 
 

רישום לדיוור ישיר

רישום לפייסבוק

הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירוני14 התלמידים בחרו השנה לחקור את מאדים ומשימתם - מציאת פתרון טכנולוגי להבאת דגימות אדמה ואטמוספירה ממאדים לכדור הארץ, כדי לבחון במעבדה את האפשרות להקים בעתיד מושבה אנושית על המאדים.

הנבחרת הציגה בפני ועדת השיפוט מצגת, דגם של חללית ושל כלי רכב רובוטי, סרט המתעד את מהלך העבודה ופוסטר המסכם את הפתרון הטכנולוגי שהוצע.

הצגת העבודה היתה מכובדת ומשכנעת והנבחרת העפילה לשלב הגמר עם עוד 13 קבוצות מתוך 58 קבוצות שהתחרו מכל הארץ.  בסיום שלב הגמר הכריזה ועדת השיפוט על הקבוצה הזוכה במקום הראשון - נבחרת כיתות ח' של חטה"ב יובלים, אור יהודה!

התלמידים אומרים "למדנו בתחרות חמר שקשור להרבה מקצועות, כמו ביולוגיה, כימיה, פיסיקה, שמתחברים יחד לנושא שחקרנו. התחרות פותחת לנו צוהר של תקווה, שעוד ילדים יהיו אסטרונאוטים כפי שאילן רמון היה". אחד התלמידים הוסיף, שהיה רוצה שהתחרות תגרום לאנשים רבים יותר להיות ערכיים כמו אילן רמון.


דוד יוסף, ראש העיר
, מברך בחום על הזכייה ומציין, כי "תלמידי אור יהודה מוכיחים לנו בשנים האחרונות שוב ושוב, שההשקעה בחינוך היא העשייה העירונית המתגמלת ביותר לטווח הארוך - כל הכבוד! המשיכו להשכיל ולהצליח".

 


 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד