דלג על בר עליון
בר עליון

למידה משמעותית באור יהודה - ביקור הפיקוח על המדעים

הביקור התמקד בביה"ס היסודי ע"ש אהוד מנור ובחטה"ב יובלים ז'-ח'
2/02/2014
למידה משמעותית באור יהודה - ביקור הפיקוח על המדעים (הגדל)

 
בשבוע שעבר ביקר במערכת החינוך באור יהודה צוות הפיקוח הארצי והמחוזי על הוראת מדע וטכנולוגיה. הביקור התמקד בביה"ס היסודי ע"ש אהוד מנור ובחטה"ב יובלים ז'-ח'.


רישום לדיוור ישיר

רישום לפייסבוק

הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירונימטרת הביקור, כפי שהוגדרה ע"י האורחים, "ללמוד מקרוב על האופן בו מיושמת תכנית הלימודים מדע וטכנולוגיה בביה"ס, ללמוד מההצלחות מהקשיים ומהאתגרים על מנת לתת מענה מיטבי לשטח".

בחט"ב יובלים ז'-ח' צפה צוות הפיקוח בכמה תכניות:

← תכנית רובוסטאר - הציגו התלמידים לצוות את הרובוט שבנו.
← תכנית האסטרונומיה של מכון וייצמן - בה זכו השנה תלמידי כיתת נחשון במקום הראשון!
← תלמידי העתודה המדעית הציגו את עבודות החקר שלהם.

הצוות התרשם מתלמידים בעלי מסוגלות, חדורי מוטיבציה וסקרנות ומהנהלה יצירתית ותומכת, הפועלת לקידום תהליכים איכותיים ולמידה משמעותית בביה"ס.

בביה"ס היסודי אהוד מנור צפה הצוות בשיעור מדעים ונפגש עם הנהלת ביה"ס וצוות המורים למדעים. השיעור במדעים הרשים את הצוות – השאלות מעוררות החשיבה, האוירה הלימודית הטובה ונועם הליכות המורה למדעים.

דוד יוסף, ראש העיר, ציין "מערכת החינוך בעיר מתמודדת בהצלחה עם האתגרים החשובים שהציבה לעצמה והישגיה זוכים בהכרת משרד החינוך ואנשי המקצוע".

בישיבה עם ההנהלה והמורים פגש הצוות מורים מסורים, המגויסים לקידום לימודי המדעים והמוטיבציה של התלמידים. כמו כן, הוצגה עלייה בהישגים הלימודיים של ביה"ס, כתוצאה מהתחזקות העמדה החיובית של התלמידים כלפי תחום המדעים.

negishut icon עבור לתוכן העמוד