דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
היכל התרבות
התנדבות

חברי מועצת הנוער מאור יהודה דאגו לכך שחיילי 'כיפת ברזל' יוכלו לצפת בגמר המונדיאל

בנוסף, חילקו לחיילי הסוללה גלידות, ארטיקים ושתייה קלה
17/07/2014
חברי מועצת הנוער מאור יהודה דאגו לכך שחיילי 'כיפת ברזל' יוכלו לצפת בגמר המונדיאל (הגדל)


חברי מועצת הנוער העירונית אור יהודה היו בשיא ההפקה של אירועי הקיץ לנוער בעיר, כאשר מבצע "צוק איתן" שיבש להם את התכנית לחגוג את החופש בגדול...


רישום לדיוור ישיר

רישום לפייסבוק

הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירונילאחר סוף שבוע של מטחי רקטות למרכז הארץ, שיורטו כולם ע"י כיפת ברזל, החליטו חברי מועצת הנוער להראות לחיילי סוללת 'כיפת ברזל' הסמוכה לעיר כמה הם מודים להם על פעולתם מצילת החיים וביום ראשון התארגנו בזריזות במהלך שעות הצהריים החמות, אספו כסף והגיעו אל חיילי הסוללה עם גלידות, ארטיקים ושתייה קלה.

התרגשות חיילי הסוללה הייתה רבה, בעיקר כשבני הנוער שאלו את החיילים מה עוד הם צריכים ואיך יוכלו לעזור. חיילי הסוללה השיבו, שאין להם טלוויזיה ולכן לא יוכלו לראות את גמר המונדיאל.

בלי לחשוב פעמיים, נרתמה מועצת הנוער ולקראת ערב, לאחר עוד יירוט מוצלח של כיפת ברזל, הגיעה הפתעה אל הסוללה - כמה חברי מועצת הנוער העירונית הביאו לחיילים ההמומים והנרגשים טלויזיה עם ממיר עידן, שנתרם ע"י שבט הצופים המקומי.

למחרת בבקר, לאחר שהעיר עברה לילה שקט, התגייסו חברי מועצת הנוער לפעילות התרמה נמרצת של חטיפים, עוגות ושתייה עבור החיילים. את התרומות הרבות שגייסו, ארזו בתוך תיקים שנשארו מכנס המתגייסים האחרון שהתקיים בחודש שעבר בעיר והעניקו אישית לכל חייל בסוללת כיפת ברזל, תיק במתנה מלא במתוקים. לכל תיק גם צורפו מכתבים מילדים ונוער תושבי העיר.

דוד יוסף, ראש העיר, מקפיד להיות מעודכן ומחובר לעשייה של הנוער ולמען הנוער "הם הגאווה שלנו, גלום בהם כל מה שיפה באדם וטרם התקלקל".

התגייסות נוער אור יהודה לאימוץ חיילי סוללת כיפת ברזל היא בבואה של פעילות חברתית ערכית המתקיימת בעיר במשך כל השנה: בני הנוער משתתפים בקביעות במגוון רחב של קבוצות התנדבות, מנהיגות והכנה לצה"ל. לצד מועצת נוער עירונית חזקה ומשמעותית, פועלות בעיר במרכז ההכנה לצה"ל תכניות לנוער, המחנכות לשירות משמעותי, פיקוד וקצונה בצה"ל.

בימים אלו, המחלקה העירונית לנוער אור יהודה מגבשת תכנית אב עירונית רב שנתית לחינוך בלתי פורמאלי לנוער בעיר בהמשך לוועדת היגוי רחבה שהתקיימה בסוף אוקטובר. המלצות ומסקנות התכנית יבואו לידי ביטוי כבר בספטמבר הקרוב.

נוער אור יהודה מאחל לכל עם ישראל ימים של שקט וביטחון ושולח תודה גדולה לכל חיילי צה"ל באשר הם.

negishut icon עבור לתוכן העמוד