דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לכיתה א'
רישום לצהרונים
רישום לגני הילדים
דלג על Banners
Banners
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
צהרוני my
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן
היכל התרבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
דו"ח לתושב

"איך שגלגל מסתובב לו" בבית ספר אלונים

מדוע חפץ שעומד על שפיץ דק נופל, אבל סביבון שמסתובב נשאר יציב? על שאלות אלו ונוספות ניתן למצוא תשובות בתערוכת "מסתובבים", המוצגת בימים אלו בבית ספר
3/09/2014
"איך שגלגל מסתובב לו" בבית ספר אלונים (הגדל)


התערוכה של ידידיה ורדי ושלמה אביוב היא יוזמה של מרכז רון ורדי לטיפוח ילדים מחוננים בראשון לציון. את המרכז הקימה משפחת ורדי, לזכר בנם, רון (1964 - 1984), ששירת בחט' גבעתי ונפל במלחמת לבנון בהיותו בן עשרים.

 

רישום לדיוור ישיר

רישום לפייסבוק

הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהתערוכה תוכננה ונבנתה תוך שימוש באוסף גלגלי אופניים, כסאות וגרוטאות. המוצגים ממחישים איך גורמים לגוף להסתובב, איך מסתובבים מהר יותר, איך עוצרים בלי לגעת ברצפה, מהי תופעת אשליות אופטיות ועוד.

מר דוד יוסף, ראש העיר, שביקר בתערוכה, נהנה לצפות בתלמידים, המסיירים בין המוצגים באופן פעיל: "גם אני, כשהייתי תלמיד, נהניתי ללמוד דברים חדשים תוך כדי כך שחויתי אותם והפעלתי אותם בידיי. מבחינתי זו היא למידה משמעותית".

התערוכה, כאמור, אינטראקטיבית ומזמינה את התלמידים לתפעל את המוצגים, לסובב אותם ולשבת עליהם. המוצגים נבנו כמיצגים ניידים, במטרה לקרב ולחשוף את הצעירים לקשת רחבה של נושאים בתחומי המדע והטכנולוגיה. המוצגים פותחים צוהר לעולם המדע, מגבירים את הסקרנות והדמיון וממחישים עקרונות מדעיים תוך כדי משחק ושעשוע.


 

negishut icon עבור לתוכן העמוד