דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
הקתדרה העממית
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה

העתודה המדעית במחנה מדע

תלמידי כיתה ט' בעתודה המדעית של בי"ס יובלים משתתפים מידי שנה במחנה "לומדים ונהנים" של מכון ויצמן
18/01/2015
העתודה המדעית במחנה מדע (הגדל)


התלמידים השתתפו בתוכנית עשירה ומרתקת שנבנתה על ידי צוות מכון דווידסון לחינוך בנושאי אסטרונומיה, כימיה, אמנות ועוד. התכנית מבוצעת כולה ע"י מיטב המרצים של מכון ויצמן. 

 

 

רישום לדיוור ישיר

רישום לפייסבוק

הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירונימחנה זה הוא חלקו הראשון של הפרוייקט השנתי במכון וייצמן וחלקו השני יתקיים במהלך החודשים אפריל ויוני.במהלך השנה יכינו התלמידים עבודת חקר שתלווה על ידי מנחה מטעם מכון ויצמן ותוצג במחנה הקיץ.

תכנית העתודה המדעית לכיתה ט' מתבצעת ב-2 היבטים - שיעורי מדעים נוספים לתכנית הלימודים הרגילה ותכנית העשרה בתחומי מדע ואמנות. מחנה המדע מהווה חלק מרכזי בתוכנית ההעשרה הניתנת לתלמידי העתודה בשכבת ט' ומיועד לבסס את הידע שלהם במקצועות המדע והטכנולוגיה ולהכינם לתיכון. 

אתי גיטליס, מנהלת תפוח פיס ומרכזת התכנית בעיר, מציינת, כי תכנית העתודה המדעית באור יהודה כוללת כ-100 תלמידים בכתות ז'-י'. לכל שכבת גיל מתאימים תוכנית העשרה משלה. פעילויות לדוגמא: 
 
• תלמידי שיכבת ח' השתתפו בסדנאות מנהיגות בנאות קדומים
• כל תלמידי העתודה משתתפים בפעילויות מדעיות של מכון ויצמן ויבקרו במוזיאון תל אביב לאמנות
• בכל שיכבת גיל נערכים מפגשי תלמידים והורים בנושא שנקבע מראש. השנה נערכו מפגשי הורי ז'-ח' בנושא אסטרונומיה ונקראו "מביטים למעלה". 

התלמידים המשתתפים בתכנית העתודה המדעית מחזקים את הידע המדעי שלהם, שיקדם את יכולתם לקבל תפקידי מפתח בצבא ולהשתלב בלימודים אקדמיים בתחומי המדע.

דוד יוסף, ראש העיר, מברך את התלמידים המוכשרים על ההשקעה שלהם בפיתוח יכולותיהם והידע שלהם: "הם מנהיגי העתיד ואני מאחל להם הצלחה!".

negishut icon עבור לתוכן העמוד