דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
היכל התרבות
דו"ח לתושב
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
צהרוני my
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות

תלמידי בי"ס 'הדרים' אינם מצטערים שיום הלימודים אינו נגמר מהר כל כך...

דוד יוסף, ראש העיר: "אנו משקיעים בחוויה הלימודית, כדי לקדם את ההנאה וההישגים של התלמידים. בי"ס הדרים הוא דוגמא טובה לכך"

1/02/2015
תלמידי בי"ס 'הדרים' אינם מצטערים שיום הלימודים אינו נגמר מהר כל כך... (הגדל)


בבי"ס "הדרים" באור יהודה מסתיים יום הלימודים בשעה 16:00, אך לא תמצאו תלמיד המנסה "לחתוך" הביתה מוקדם יותר, כי לאחר השיעור האחרון, ממשיכים התלמידים לפעילות הכוללת חוגים והכנת שעורי בית. זה נשמע רגיל ומשעמם, אבל אם תמשיכו לקרוא, אפילו תקנאו בהם:
 

 

רישום לדיוור ישיר

רישום לפייסבוק

הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירונילאחר ארוחת הצהריים נפגשים התלמידים ב"מועדון שיעורי הבית" עם מתנדבים בוגרים, המסייעים להם בהכנת שעורי הבית ובהכנה לקראת מבחנים. נ', תלמידת כיתה מספרת בגאווה "מאז שאני משתתפת ב"מועדון שעורי הבית", השתפרתי מאוד בלימודים. אני מגיעה תמיד מוכנה לכיתה ועוזרים לי להתכונן לשיעורים".

ואז מתחילה החגיגה האמיתית: הילדים פונים כל אחד לחוג בו בחר - ספורט, אמנות, תכשיטנות, מחשבים ועוד. מדובר בחוגים ייחודיים, המזמנים לתלמידים חוויה יוצאת דופן.

מ' מכיתה ה' "אני משתתף בחוג כדורגל של הפועל ת"א. קיבלתי תלבושת וכדור ואנחנו מתאמנים גם בהפסקות".

תלמיד נוסף מספר "אני הכי אוהב את הפעילות במחשבים שאנחנו עושים עם חיילי יחידת "אופק" של חיל האויר. כיף לי להיות איתם, כשאהיה גדול אני רוצה להיות כמוהם".

תלמידי כיתות ב' ו-ג' משתתפים בחוג אילוף כלבים. הם נפגשים עם המאמנת והכלבים, לומדים להכיר את הכלב, את צרכיו וכיצד מטפלים בו. התלמידים מלמדים את הכלב כיצד להגיב ולהתנהג בהתאם לרצונם.

כך הם תיארו את החוויה: "בהתחלה פחדתי להתקרב לכלבים, נבהלתי מהנביחות. מהר מאוד נקשרתי לכלב, למדתי ללטף אותו ולהעניק לו אהבה". "אני מרגיש מאוד כיף להסתובב בחדר עם הכלב ולראות שהוא נשמע למה שאני מבקש ממנו". "כיף לי מאוד בחוג כלבנות, זה חוג מיוחד ובזכותו אני מרגיש מיוחד".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד