דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה
היכל התרבות
הקתדרה העממית

צ'אלצ'או מקונן, אור יהודה מצדיעה לך!

ראש העיר העניק לצ'אלצ'או מקונן מגן עם הקדשה אישית ומלגת לימודים לאחר שירותו הצבאי
19/02/2015
צ'אלצ'או מקונן, אור יהודה מצדיעה לך! (הגדל)


מנימוקי הענקת צל"ש האלוף:
"בתאריך 01.08.2014 התנדב סמ"ר צ'אלצ'או מקונן, בעקבות סגן מפקד הפלוגה, להיכנס למנהרת טרור בעקבותיו של הקצין החטוף סגן הדר גולדין ז"ל. סמל ראשון צ'אלצ'או מקונן, קשר סגן מפקד הפלוגה, נותר במהלך החיפושים לבדו בתוך המנהרה, כדי לקשר בין חולית הסריקה לבין כוחות החילוץ שהמתינו מחוץ למנהרה".

ביום חמישי בשבוע שעבר ערך דוד יוסף, ראש העיר, אירוע הוקרה לסמ"ר צ'אלצ'או מקונן, חייל בגדוד הסיור של חט' גבעתי ותושב אור יהודה, על קבלת צל"ש האלוף על גבורתו במהלך מבצע "צוק איתן". הארוע אורגן ע"י היח' להכנה לצה"ל במח' הנוער העירונית, שהוקמה לפני כשנה כדי לקדם את ההכנה של בני הנוער בעיר לשירות צבאי ולעודד שירות משמעותי.

האולם היה מלא מפה לפה בבני נוער מהעיר, בבני משפחתו של צ'אלצ'או ובחבריו מגדוד הסיור. עם כניסתו לאולם, קם הקהל הרב על רגליו וקיבל את פניו במחיאות כפיים סוערות ובהתרגשות רבה. לצידו, בשורה הראשונה, ישבו ראש העיר וסגנו, עופר בוזי וכן דורון חמו, מנהל MY ומריו מלקה, מנהל מוקד הקליטה.
 

 

רישום לדיוור ישיר

רישום לפייסבוק

הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירונידוד יוסף, ראש העיר: "היכולת שלך לקבל החלטה נכונה בזמן שגבך לקיר, זאת הגבורה האמיתית, כשאתה נקרע בין הרצון להציל את החברים הפצועים שלך לבין הרצון לשמור על החברים האחרים, בהיותך בתוך מנהרה לבד ובעלטה מוחלטת, אתה משמש דוגמא ומופת של חייל שמבין, שההגנה על מדינת ישראל זה בעצם הגנה על המשפחות שלך. תושבי אור יהודה גאים בך!".

בסיום דבריו, העניק ראש העיר לצ'אלצ'או מקונן מגן עם הקדשה אישית ומלגת לימודים לאחר שירותו הצבאי.

לינוי אהרוני, יו"ר מועצת הנוער העירונית, אמרה לצ'אלצ'או בשם כל בני הנוער בעיר: "תודה על שהבאת גאווה לעיר ועל כך ששמת את אור יהודה על המפה. במעשה הגבורה שלך עליו זכית לקבל צל"ש אלוף, הפכת למודל לחיקוי עבור מאות בני נוער! אני מקווה שפתחת את הדלת לעוד מאות לוחמים ולוחמות מקרב בני העיר שיפעלו כמוך. המון הצלחה בהמשך הדרך!".

בסוף הערב עלה לבמה סמ"ר צ'אלצ'או בצניעות וסיפר לקהל: "אני נורא מתרגש. מהרגע שאתה מתגייס לקרבי זה הופך להיות המשפחה שלך, המפקד הוא האבא השני שלך. כבר בטירונות מכינים אותך לסיטואציות קשות כאלה. הצל"ש מגיע לכל המחלקה שלי, כי גם כשאתה לבד, אתה מרגיש שיש לך גב של החברים שלך. בנוסף, בזכות היותי בגבעתי, למדתי להכיר את מדינת ישראל לאורכה ולרוחבה. אני שמח להיות גאווה גדולה לעיר ולעדה, תודה על הכל, אוהב אתכם".

negishut icon עבור לתוכן העמוד