דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
היכל התרבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות

בני נוער מאור יהודה, חניכי עמותת יוניסטרים, השתתפו בתחרות "יזם השנה" של העמותה וזכו במקומות מכובדים ביותר בכל הקטגוריות

עמותת יוניסטרים מובילה לשינוי חברתי באמצעות מתן הזדמנות לנערים ונערות בפריפריה בהקמת סטארט-אפים
29/09/2015
הגדל


בתחרות "יזם השנה" לנוער של עמותת יוניסטרים המובילה לשינוי חברתי באמצעות מתן הזדמנות לנערים ונערות בפריפריה להקים סטארט אפים, שנערכה השבוע באוניברסיטת ת"א, זכו חניכי שנים א' ב' ו-ג' ממרכז העמותה באור יהודה במקומות גבוהים בכל הקטגוריות. 
 

 

דיוור ישיר - מעבר לדף הרישום

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


חניכי שנה ג' זכו במקום השלישי עם המיזם ייחודי שפיתחו בשם iLight- קסדה בעלת מערכת איתות המופעלת מהכידון למניעת תאונות דרכים שנגרמות על ידי רוכבי אופניים והולכי רגל. חניכי שנה ב' זכו במקום השני עם המיזם שפיתחו בשם Bettery- תוסף למטען שמפסיק את הטעינה של הטלפון ברגע שהסוללה מגיעה ל-100%. וחניכי שנה א' זכו במקום הראשון בקטגוריית מיזם עסקי מצטיין לשנה א' עם המיזם בשם Kay Safe - אביזר להגנת טלפון נייד מגניבה, שבירה ואבידה.

התחרות התקיימה במעמד המשנה לראש הממשלה ושר הפנים, סילבן שלום ויו"ר ומייסד עמותת יוניסטרים היזם רוני צארום. בתחרות השתתפו מאות חניכים מ- 13 מרכזי פעילות ברחבי הארץ בליווי המלווים עסקיים שלהם, ביניהם המלווים של מרכז אור יהודה- אסף ורהפט, אוהד אשל ואיזייק כהן. חבר השופטים בתחרות הורכב מבכירי הקהילה העסקית אשר בחנו את מיזמי כל הקבוצות ובחרו את היזם לשנת 2015.

מנהל מרכז אור יהודה של עמותת יוניסטרים, אריק אינגבר: "ההישגים וההצלחות הם של החניכים! אבל המעטפת של העמותה, המלווים העסקים, העירייה וחברת MY הם הבסיס להצלחה! ואנחנו חייבים להם תודה ענקית על כך".

מנכ"לית עמותת יוניסטרים, בת שבע משה: "ההצלחה שחוו חניכי יוניסטרים והחוויה המשמעותית במפגש עם מאות אנשי עסקים בכירים שהגיעו לבחון את הסטארט אפים שפיתחו, היא רק נקודת התנעה לקראת העתיד המזהיר המחכה להם בעתיד".

תחרות יזם השנה הינו אירוע השיא של העמותה החותם את סופה של שנת הפעילות. במסגרת האירוע, מאות בני נוער מכל מרכזי העמותה ברחבי הארץ, מציגים בתערוכה את המיזמים העסקים והחברתיים עליהם עבדו במהלך השנה. בנוסף להצגת המיזמים בדוכנים בני הנוער עורכים פרזנטציות מקצועיות. חבר שופטים הכולל מעל 120 אנשי עסקים בכירים ביותר בעולם העסקי הישראלי מחווה דעתו על המיזמים ובוחר את המיזם העסקי והחברתי של השנה.
אודות עמותת יוניסטרים.

עמותת יוניסטרים, זוכת אות הנשיא למתנדב לשנת 2013, הוקמה לפני יותר מעשור על ידי היזם רוני צארום במטרה להוביל לשינוי חברתי באמצעות מתן הזדמנות לנערים ונערות להקים סטרטאפים. יוניסטרים הוקמה מתוך מטרה להעניק לנוער שגדל בפריפריה החברתית והגאוגרפית את הכלים לקבוע את עתידם בעצמם, ולפרוץ את המסגרת בה הם גדלים, להצליח ברמה האישית בעולם היזמות והעסקים ובמקביל להוביל מיזמים קהילתיים במטרה להשפיע על העיר בה הם גדלו.

כיום יוניסטרים מונה 13 מרכזים מצפון הארץ ועד הדרום בין היתר בצפת, עכו, עפולה, אור יהודה, נצרת עלית, רהט, סחנין, ג'וליס, אילת נתיבות וחיפה. בני הנוער מגיעים ממגזרים שונים- יהודים וערבים, דתיים וחילונים- כולם משתתפים בתוכנית שנמשכת 3 שנים, בה הם מקבלים הכשרה להפוך ליזמים עסקיים וחברתיים. הם מקימים חברת סטרטאפ ומקדמים מיזמים עסקיים- משלב גיבוש הרעיון ועד למכירתם. התהליך מלווה על ידי מאות אנשי עסקים המתנדבים בליווי וייעוץ לבני הנוער בתהליך.
 

 


 negishut icon עבור לתוכן העמוד