דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
צהרוני my
הקתדרה העממית
היכל התרבות
התנדבות
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה

אור יהודה מארחת את חה"כ משה גפני

אור יהודה מארחת את חה"כ משה גפני (הגדל)

יו"ר ועדת כספים, הינו ציר מרכזי במערכת קבלת ההחלטות המדינית ועל כן, ישנה חשיבות רבה לדעותיו בדבר קידום פרויקטים שונים. עו"ד ליאת שוחט, הפועלת בחודשים האחרונים מאז נכנסה לתפקידה, לקדם תחומים שונים באור יהודה, הזמינה את חה"כ משה גפני לביקור בעיר, כדי ללמוד אודות מצבה הנוכחי ואודת הפרויקטים אותם היא מתכננת להוציא לפועל.

חה"כ משה גפני, נענה לבקשתה של שוחט והגיע לפגישת עבודה ולסיור בעיר. הוא החל את הסיור בבית הספר 'מדעים ויהדות' לו אין מבנה קבוע, והדבר מקשה על התלמידים ועל הצוות החינוכי. שוחט הציגה בפניו את המצב של בית הספר וביקשה את התערבותו לטובת קידום פתרון למציאת מבנה קבוע לבית הספר, אשר יפתור את בעיית הארעיות איתה מתמודדים כעת המורים והתלמידים.

במהלך הפגישה הציגה שוחט בפני חה"כ גפני נושאים רבים, בהם יחידות הדיור המתוכננות להיבנות בעיר, קידום תחום החינוך ועוד. עו"ד שוחט ביקשה את חה"כ גפני לסייע לעיר, על מנת לקדמה ולהביא לפיתוחה כציר מרכזי בבקעת אונו. חה"כ גפני הביע את התרשמותו מהנכונות של שוחט לקדם את העיר ומן השינוי בו כבר ניתן לחזות תוך פרק זמן קצר כל כך, וציין את נכונותו לסייע לעירייה בפיתוח העיר בכל התחומים הנדרשים.

עו"ד ליאת שוחט, ראש העיר, ציינה בפגישה: "שמחתי לפגוש את חה"כ גפני, אדם חשוב אשר מהווה ציר מרכזי בקבלת ההחלטות בממשלה. בטוחני, כי חה"כ גפני יכול לסייע רבות בידי אור יהודה להמשיך ולקדם את השינוי בו היא מעוניינת." עוד הוסיפה שוחט: "אני מקווה כי בסיועו של חה"כ גפני, הסאגה סביב המבנה הקבוע של בית הספר 'מדעים ויהדות' תסתיים סוף סוף במציאת מבנה קבוע לרווחת התלמידים והצוות החינוכי."

negishut icon עבור לתוכן העמוד