דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
צהרוני my
התנדבות
הקתדרה העממית
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
היכל התרבות

אור יהודה אומרת תודה

אור יהודה אומרת תודה (הגדל)

אחת מפעולותיה הראשונות של יחידת ההתנדבות העירונית, שנפתחה לפני כחודש בעיר אור יהודה, הינה קיום ערב הוקרה למתנדבים ולמתנדבות המקדישים ממרצם ומזמנם לטובת אור יהודה ותושביה.

"הערב, בחרנו להעלות על נס את ערך ההתנדבות, אהבת החינם והערבות ההדדית. ערך אחד שלו יש משמעות גדולה כל כך וחשיבות אין סופית." ציינה בדבריה בערב ההוקרה ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט והוסיפה: "הקמנו לפני כחודש מערך התנדבות עירוני אשר יתכלל את כלל הפעילות ההתנדבותית ואת הגופים העוסקים בפעילות זו, וזאת במטרה להעניק לתחום ההתנדבות פן רשמי."

יחידת ההתנדבות בחרה לפתוח את פעילותה דווקא בערב ההוקרה, על מנת להעניק למתנדבים תחושת שייכות לארגון אחד המאגד את כלל הפעילות בעיר, וכן להוכיח את החשיבות לפעילותם ואת ההערכה של העירייה והעיר כולה לתושבים הפועלים לטובת קידום העיר והאוכלוסיות החלשות בה.

עוד ציינה שוחט בדבריה את רגשות ההוקרה של העיר כולה למתנדבים: "תודה על כל הפעילות שאתם עושים למען העיר שלנו ולמען תושביה. תודה על שהינכם אנשים היודעים להעניק מעל ומעבר, ללא בקשה או ציפייה לתמורה. תודה על שאתם עושים ללא לאות לרווחת תושבי אור יהודה במהלך כל ימות השנה."

היחידה להתנדבות, הפועלת תחת המתנ"ס העירוני של חברת MY, תחת הנהלתה של רכזת ההתנדבות העירונית, הגב' ענת רגב-אדלר, קיימה עם תחילת פעילותה ישיבה עם כלל אגודות ההתנדבות הפועלות באור יהודה במטרה לאגדן תחת גוף אחד שיסייע להן בפעילות ההתנדבות ובגיוס מתנדבים וכן על מנת לאחד את הכוחות העירוניים לרווחת תושבי העיר.

negishut icon עבור לתוכן העמוד