דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
רישום לצהרונים
הקתדרה העממית
היכל התרבות
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה

גני הילדים מתחדשים

גני הילדים מתחדשים (הגדל)

מאז שנבחרה לראשות העיר פותחת עו"ד ליאת שוחט כל בוקר בסיור במוסדות החינוך בעיר, כאשר אליה מצטרפת מנהלת מחלקת החינוך, תמר חכימי ויחד הן רואות במו עיניהן את מצבם של גני הילדים ובתי הספר וכן שומעות ממקור ראשון על כלל הדברים שיש לשפר ולשמר בכל מוסד חינוכי.

בבתי הספר קיימה שוחט ישיבות עם הצוות החינוכי בנוסף לסיור במקום, שם היא למדה מאנשי הצוות על התחומים שיש לשמר ולשפר הן במבחינה פיסית והן מבחינה לימודית וערכית. בגני הילדים היא נפגשת עם הילדים, ההורים וכן הסייעת והגננת, ומהם היא לומדת אודות מצבו של הגן, מכלל המשתמשים בו.

סיורים אלה נעשים במסגרת ההחלטה שקיבלה שוחט, לשים את החינוך בראש סדר העדיפויות העירוני וזאת מתוך ההבנה כי לתחום החינוך יש השפעה רוחבית על כלל התחומים השונים בעיר. במהלך הסיורים נבדק גם מצבם הפיסי של מוסדות החינוך לנוכח הידיעה כי לאקלים ולסביבה הלימודית יש השפעה רבה על דרכי הלימוד והעברת המידע וקליטתו אצל הילד.

עו"ד ליאת שוחט, ראש העיר, ציינה במהלך סיורה בגני הילדים: "האקלים החינוכי והסביבה הלימודית הינם בעלי השפעה מכרעת על חינוך הילדים וקליטתם את המסרים הנלמדים, על כן אנו עורכים סיורים בכל מוסדות החינוך ודואגים לשפר את הצד הפיסי של הגנים ובתי הספר וזאת לצד השינוי המתוכנן בפן הלימודי והחינוכי."

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד