דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הקתדרה העממית

מלוות ונהנות

מלוות ונהנות (הגדל)

ביום שלישי בערב נערך ערב גיבוש למלוות בהסעות בחינוך המיוחד באור יהודה, את הערב ארגנה רכזת הסעות ומלוות בחינוך המיוחד, הגב' רונית רותם, מטעם מחלקת החינוך של עיריית אור יהודה.

ערב הגיבוש למלוות נערך בכל שנה, כדי להודות למלוות על עבודתן ולגבש אותן כקבוצה אשר מתמודדת עם מצבים דומים במהלך עבודתם היום-יומית. במהלך הערב נהנו הסייעות מסנדת צחוק במהלכה הן למדו לצחוק גם כאשר מתמודדים עם מצבים קשים ולראות את החיים בצורה אופטימית ומאירת פנים.

מנהלת מחלקת החינוך, תמר חכימי, ציינה במהלך הערב: "אני רואה חשיבות גדולה בקיום מפגשי גיבוש בכל שנה. כמו כן, למפגשים אלה אני שואפת להוסיף שיח ולמידה, על מנת לסייע למלוות להתמודד עם עבודתם היום-יומית אל מול הילדים ומשפחותיהם."

ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, הגיע לערב הגיבוש לברך את המלוות על פעילותן, וציינה בפניהן את הוקרתה לעבודה המפרכת והחשובה אותן הן מבצעות בכל יום. עוד הוסיפה שוחט: "אני מאמינה כי המלוות הן חלק בלתי נפרד מהחינוך המיוחד ומחייהם של ילדים רבים ומשפחותיהם, ועל כן, אני רואה צורך בהגדלת היקף ההכשרות שעוברות המלוות וזאת כדי לסייע להן להתמודד עם מצוקות איתן הן נאלצות להתמודד במסגרת עבודתן."

negishut icon עבור לתוכן העמוד