דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
התנדבות
צהרוני my
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה

קבוצת על"ה אור יהודה עלתה לחצי גמר גביע המדינה

קבוצת על"ה אור יהודה עלתה לחצי גמר גביע המדינה (הגדל)

ילדי קבוצת הכדורסל ילדים א', של על"ה אור יהודה, ניצחו במשחק רבע הגמר את אליצור גוש עציון בתוצאה 70:47, ועלו למשחקי חצי גמר גביע המדינה. חצי הגמר יתחלק לשני משחקים, נגד הפועל ברנר, כאשר הראשון יתקיים בחוץ והשני יתקיים במהלך חודש מרץ באור יהודה.

במשחק רבע הגמר הצטיין השחקן עידו ברגמן כשקלע 39 נקודות. במשחקים הקודמים ניצחו חברי קבוצת על"ה אור יהודה את נס ציונה וכן את שתי הקבוצות המובילות בליגת ילדים א', מכבי ראשון לציון. שחקני על"ה אור יהודה הוכיחו יכולות משחק מצוינות, הן כל אחד באופן פרטני וכן במשחק הקבוצתי.

במידה ויעלו למשחק הגמר, הם יפגשו את המנצחת במשחקי חצי הגמר, מכבי תל אביב או זכרון יעקב. את כל זאת, הם עשו ומוסיפים לעשות בהדרכתו של המאמן, כפיר לופו, אשר מלמד אותם את רזי הכדורסל ואת חשיבות המשחק הקבוצתי ושיתוף הפעולה. קבוצת הכדורסל על"ה אור יהודה, פועלת תחת מחלקת הספורט של המתנ"ס העירוני, חברת my, ובהדרכתו של רכז הכדורסל, מוטי בן בשט.

עו"ד ליאת שוחט, ראש העיר אור יהודה, ציינה: "אני מברכת את שחקני קבוצת הילדים על ניצחונם במשחקי רבע הגמר ועלייתם למשחקי חצי גמר גביע המדינה. אני בטוחה כי זוהי רק תחילת דרכם של השחקנים, וכי באמצעות המשך אימון והצטיינות שכזו במשחקים, הם יעלו לגדולה ויגיעו רחוק."

שוחט הוסיפה: "הגעה להישגים מתאפשרת בזכות השקעה בספורט העירוני לצד מאמנים טובים, אשר מלמדים את ילדנו התמדה מהי. העירייה בראשותי, תוסיף להשקיע בספורט ובתחומי הפנאי והתרבות, במטרה להעניק לילדים, נוער ומבוגרים את המענה בתחומים אלה."

negishut icon עבור לתוכן העמוד