דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
דו"ח לתושב
הסדרי החנייה החדשים בעיר
צהרוני my

תלמידי כיתות ט' במפגש עם ראש העיר

תלמידי כיתות ט' במפגש עם ראש העיר (הגדל)

במסגרת שיתוף הציבור שחרטה על דגלה, נפגשה השבוע ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט, עם תלמידי כיתות ט' הלומדים בחטיבת הביניים 'יובלים' בעיר, כאשר זהו המפגש הראשון בסדרת מפגשים עד אשר היא תפגוש את כלל תלמידי כיתות ט' בעיר. מטרתה של הפגישה עם התלמידים הינה תיאום ציפיות בנוגע ללימודיהם בתיכון 'יובלים' בעיר, על מנת להביא לחיזוק תחושת השייכות העירונית אצל בני הנוער.

שוחט, אשר נחשפה לנתוני ההגירה השלילית בתיכון העירוני, החליטה לעשות מעשה ולחשוב יחד עם התלמידים העולים לתיכון, על הציפיות שלהם מהלימודים ומבחינה חברתית משנות לימודיהם בתיכון העירוני. לצורך כך, היא זימנה למשרדה את התלמידים ובישיבת עבודה איתם, היא שמעה מהם על רעיונות להפיכת התיכון העירוני לאטרקטיבי בעיניהם.

במהלך המפגש, ציינו התלמידים את המגמות אותן הם מעוניינים ללמוד במסגרת לימודי הבגרות וכן, פעילויות חברתיות שונות אשר יהפכו את התיכון בעיניהם למקום טוב יותר, מבחינה ערכית, לימודית וחברתית. במסגרת עריכת הרפורמה בתיכון העירוני יהיו שותפים התלמידים יחד עם הצוות החינוכי והמקצועי וכן, הנהגת השכבה, יחד הם יגבשו תכנית מסודרת לשיפור כלל התחומים בתיכון העירוני כך שיענו על ציפיותיהם של הצוות המקצועי ושל התלמידים.

"זימנתי למשרדי את כל תלמידי כיתות ט' בחטיבת הביניים 'יובלים' על מנת לשמוע וללמוד ממקור ראשון ומהימן, מה דעתם של התלמידים שלנו על התיכון העירוני וכיצד יש לפעול במטרה לשפר אותו." ציינה ליאת שוחט, ראש העיר והוסיפה: "אני מאמינה כי בכיתה ט' התלמידים שלנו גדולים ובוגרים מספיק כדי לקבוע כיצד הם מעוניינים לראות את המוסד החינוכי בו הם מבלים את מרבית שעות היום. התלמידים ציינו במהלך הפגישה כמה נקודות חשובות, אשר בהחלט יעלו לסדר היום הציבורי והעשייה בעירייה."

"אין לי כל ספק, כי בסיועם של התלמידים שלנו, אנו נצליח לבנות בעיר תיכון אטרקטיבי, שימשוך אליו אוכלוסייה חזקה מכל אזור בקעת אונו. אני מודה לכל התלמידים שהגיעו, שמחתי לשמוע מהם אודות השינויים אשר הם חפצים בהם." סיכמה שוחט את המפגש עם התלמידים.

negishut icon עבור לתוכן העמוד