דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן
היכל התרבות
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט, בפגישה עם שרת התרבות והספורט, מירי רגב

ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט, בפגישה עם שרת התרבות והספורט, מירי רגב (הגדל)

במסגרת פגישת עבודה שקיימה ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט, עם שרת התרבות והספורט, חה"כ מירי רגב, הן דנו בקידומם של נושאים רבים ומגוונים בתחומי פעילות התרבות, הפנאי והספורט בעיר. שוחט דנה עם חה"כ רגב על תוספת תקציבים לעיר, לצורך הגדלת היצע הפעילות ושדרוג המתקנים הקיימים בעיר, ואינם שופצו והותאמו לצרכי התושבים כבר שנים רבות.

בין יתר הנושאים שעלו בפגישה נמצא שיפוץ היכל התרבות העירוני אשר לא עבר ריענון מזה שנים רבות, וחזותו הפנימית והחיצונית מעידות על כך, ואינן תואמות עוד את צרכי העיר והתושבים. כמו כן, ציינה שוחט את הצורך העירוני בשיקומם ושדרוגם של מתקני הספורט הקיימים וזאת לצורך מתן אפשרות לתושבי העיר לעסוק בפעילות גופנית ברחבי העיר, ולחנך את הילדים והנוער לאורח חיים בריא.

עוד בתחום הספורט, העלתה שוחט את הצורך בשדרוגו של האצטדיון העירוני, אשר הינו המגרש היחיד בו יכולות קבוצות הילדים, הנוער והבוגרים להתאמן, וכן מתארחות בו קבוצות מרחבי הארץ למשחקים במהלך הליגה. שוחט ציינה כי האצטדיון סובל מהזנחה רבת שנים, ואינו יכול להעניק לתושבי העיר מקום אימון ומשחק ראוי. בנוסף לכך, הוסיפה ליאת שוחט כי היא מעוניינת להכין תכנית אב עירונית לספורט, אשר תתכלל את הטיפול בתחום הספורט בעיר, ותביא לשינוי מהותי בתחום.

נושאים נוספים שעלו בפגישה, בתחום התרבות והארועים הינם סיוע ביציאתו לפועל של פסטיבל אזורי באור יהודה, אשר ימשוך אליו תיירות חוץ ופנים, ויביא לקדמת הבמה את הייחודיות ואת המסורת הקיימות בעיר וכה מאפיינות אותה. שוחט הוסיפה כי היא מעוניינת להגדיל את היקף והמגוון של היצע פעילות התרבות והפנאי בעיר, וכן סיוע בהנגשתם של מבני התרבות, וזאת על מנת שכל תושבי יהודה יוכלו ליהנות מפעילות תרבות איכותית.

"לעיר אור יהודה יש סיפור מורשת ומסורת מרתקים, ואיני מוצאת סיבה למה עד היום הם לא נחשפו כראוי לתושבי מדינת ישראל. אני מתכוונת להוציא לאור את הייחודיות של העיר שלנו, על ידי קיומם של ארועי תרבות אזוריים, אשר ימשכו אלינו תיירות שתיטיב עם תשובי העיר ועם בעלי העסקים." ציינה ליאת שוחט, ראש העיר אור יהודה והוסיפה: "אני מודה לשרת התרבות והספורט, חה"כ מירי רגב, אשר הקדישה לי זמן והאזינה בקשב רב לבקשותיי. אני בטוחה כי בשיתופו של משדר התרבות והספורט אנו נצליח להוביל את אור יהודה למסלול חדש ושונה, אשר יביא תרבות, ספורט ופנאי לעיר."

negishut icon עבור לתוכן העמוד