דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

יוזמה מבורכת: בגני הילדים דקל וערמון באור יהודה התקיימה 'שבת גן'

יוזמה מבורכת: בגני הילדים דקל וערמון באור יהודה התקיימה 'שבת גן' (הגדל)

במסגרת העשייה המבורכת והיוזמות החדשניות המגלים צוותי החינוך בגני הילדים באור יהודה, ובשיתוף של מחלקת החינוך ומדור גני הילדים בעירייה, התקיימה בגני הילדים 'ערמון' ו'דקל' בעיר, שבת גן. זוהי שבת אותה חוגגים כלל משפחות ילדי הגן, יחד עם משפחות הצוות החינוכי ועל ידי כך מהדקים את הקשר בין קהילת הגן.

במהלך השבת, סעדו יחד כל המשפחות בליווי שירי שבת ודברי תורה, וכן ערכו תפילות משותפות. כמו כן, ארגנו הגננות לימוד להורים ולילדים המלווה בחידון על פרשת השבוע ובהפתעות. למשימה נרתמו גם ילדי הגנים, אשר הכינו שלטים לקישוט האולם ושולחנות הסעודה וכן, למדו עם הגננות את נושאי פרשת השבוע במהלך השבוע כולו, וזאת במטרה להעניק להם שותפות מלאה ופעילה במהלך השבת.

הורי הגנים הביעו את התרגשותם מהיוזמה יוצאת הדופן של הצוותים החינוכיים, ובירכו את פעילותם של הצוותים במשך השנה כולה, ובעיקר בשבת זו, אשר הייתה חוויה יוצאת דופן, מהנה ומגבשת עד מאוד. "אני רוצה לברך את הצוותים החינוכיים ואת הגננות העומדות בראשם על היוזמה הברוכה" ציינה מנהלת מחלקת החינוך, תמר חכימי והוסיפה: "אנו פועלים כל העת לעידוד הצוות החינוכי לקיום פעילויות יצירתיות ותומכים בכל אשר הם נצרכים לטובת כך, יישר כוח למארגנים והמשיכו בעשייתכם הברוכה למען ילדנו."

"ברצוני לשלוח ברכות חמות לגננות ולצוותים החינוכיים של הגנים 'ערמון ו'דקל'. שבת-גן היא אכן יוזמה חדשנית ונהדרת, אשר אני מקווה כי הן ימשיכו לארגן גם בשנים הבאות וכי ממנה יזכו ליהנות ילדים ומשפחות רבות בעיר." סיפרה ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט והוסיפה: "אני רואה חשיבות רבה בקידום יוזמות מעין אלה, והנחתי את מחלקת החינוך ומדור גני הילדים לסייע לצוותים בכל אשר הם ידרשו, לטובת פעילות אשר תיטיב עם ילדי אור יהודה. אמשיך לפעול למען תלמידי אור יהודה, בסיועם של הצוותים החינוכיים ומחלקת החינוך, במטרה להביא לשינוי מהותי במערכת החינוך העירונית."

negishut icon עבור לתוכן העמוד