דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
צהרוני my
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
התנדבות
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות
הרפורמה במחלקת הגבייה

באור יהודה חגגו פורים בשלל ארועים

באור יהודה חגגו פורים בשלל ארועים (הגדל)

את חגיגות הפורים החלו בבתי הספר באור יהודה, בהם התקיימו שוקי-פורים ותחרויות תחפושות ברוב הדר. ילדי העיר הגיעו לגנים ולבתי הספר מחופשים בשלל תחפושות צבעוניות ומושקעות, וחגגו יחד עם צוותי החינוך את חג הפורים. לאחר מכן, המשיכו בני הנוער למסיבת רחוב משמחת במיוחד, שהתקיימה בנווה סביון וכללה מסיבת ריקודים גדולה, דוכני מזון, מתקנים משחק מיוחדים לבני הנוער ועמדת סלפי בה הם צילמו את התחפושות והשמחה הגדולה שהיתה במקום.

את ליל חג הפורים חגגו תושבי אור יהודה בקריאת מגילה משפחתית במשכן למוסיקה ולמחול, שם נהנו מהכנת וחלוקת משלוחי מנות ושמעו את המגילה, כל זאת התקיים בשיתופו של הגרעין התורני לרווחת קהילת העיר. בהמשך הערב נפגש הציבור הדתי למסיבת פורים שמחה במיוחד, שהתקיימה בשיתופה של מחלקת תרבות תורנית. ארועים אלה הינם פרי הדגש ששמה ראש העיר, ליאת שוחט, על קיומם של מגוון ארועים המתאימים לצרכיהם של כלל אוכלוסיית העיר ומגזריה.

ביום החג נפגשו הילדים ובני הנוער בפורימון תנועות הנוער שהתקיים בעיר, שם נהנו משלל תחנות משחק ומתקנים אשר הכינו לכבודם חניכי ומדריכי תנועות הנוער העירוניות, בשיתוף פעולה ייחודי. משם המשיכו אל הפנינג הפורים המרכזי, אליו הגיעו תושבים רבים וחגגו יחד עם מופעים של גרי המבורגרי, הדוד חיים ובובו החייזר והצמד סטטיק ובן אל תבורי, אשר בידרו את התושבים, הילדים, הנוער והמבוגרים כאחד. ברחבי גן התשעה פרסה העירייה בשיתוף המתנ"ס העירוני שלל אטרקציות לילדים בהן מתחם צמות וקעקועים, מתקנים מתנפחים, שולחנות משחק ודוכני מזון. לצד כל זאת הוקם אוהל של חב"ד אשר הציע קריאת מגילה ומשלוחי מנות לעוברים ושבים, וברחבי הגן הסתובבו הולכי קביים אשר הצטלמו על הילדים ושימחו את התושבים. להקות מקומיות רקדו ושרו על הבמה המרכזית ובידרו את תושבי העיר, אשר נהנו מארוע אשר טרם נראה כמוהו באור יהודה.

כדי לסכם את החג, במוצאי השבת נפגשו נשות העיר למסיבת פורים ייחודית לנשים, שם רקדו, התחפשו ונהנו מתחרות תחפושות נושאת פרסים. וכל זאת, הודות למועצת הנשים העירונית, אשר דואגת לקיים ארועים המתאימים לנשות אור יהודה ולצרכיהן. בנשף פורים לטיני שנערך בסיועם של האזרחים הבוגרים, נהנו המשתתפים הרבים מהופעה של הזמר אביתר אדיר, מופע של להקה ברזילאית ועוד מגוון פעילויות לרווחת תושבי העיר.

"כפי שהתחייבתי בפני תושבי העיר, אני פועלת יחד עם מחלקת תרבות עירונית ויתר הגופים העירוניים לקיומם של ארועים מגוונים, העונים על צרכיה של כלל קהילת אור יהודה, על כל גווניה ומגזריה." ציינה ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט והוסיפה: "במהלך השבוע האחרון, סיירתי ברחבי העיר ולקחתי חלק בפעילויות הרבות, שמחתי לראות את תושבי העיר נהנים ומבלים כראוי לחג הפורים, אמשיך לפעול לקיומו של היצע תרבותי מגוון ועשיר לרווחת תושבי אור יהודה, שנפגש רק בשמחות."
negishut icon עבור לתוכן העמוד