דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הקתדרה העממית
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

המתעמלות באור יהודה מביאות כבוד לעיר

המתעמלות באור יהודה מביאות כבוד לעיר (הגדל)

באור יהודה החלה קבוצת בנות צעירות את דרכן בחוג התעמלות קרקע, אט אט על ידי אימונים מפרכים, התמדה וליווי קפדני של צוות המאמנים גל שמעיה, ענבר יצחקי, טל יעקובובי ולינוי בן יוסף ובניצוחם של טל חבה ונריה סהר, הן עשו את דרכן מעלה לתחרות האיגוד המקצועי להתעמלות קרקע.

בסוף השבוע האחרון השתתפו נבות הנבחרת בתחרות ארצית, ממנה חזרו עם שלל מדליות וזכיות אשר לא מייבשות נבחרת בכירה וותיקה. הבנות מתעמלות בכל יום בשבוע כ-3 שעות ומשקיעות ממצרן וכוחן בהתעמלות הקרקע. התחרות שהתקיימה בסוף השבוע האחרון, זו התחרות הראשונה בה הן לקחו חלק ושם הציגו ביצועים אשר הרשימו את השופטים והצוותים המקצועיים שנכחו במקום.

צוות המאמנים מספרים כי הבנות עמלות קשות כדי להגיע להישגים וכי הם גאים מאוד בבנות ובביצועים שלהן בתחרות. הם מוסיפים כי אל הנבחרת יכולות להצטרף בנות נוספות המעוניינות בכך, על ידי הגעה להיכל הספורט וביצוע מבחן אל מול המאמנים.

"אני גאה מאוד בבנות הנבחרת על ההישגים המרשימים להן זכו בתחרות הארצית, הבנות מוכיחות כי בעזרת התמדה וכוח רצון, ניתן לעשות כל שברצוננו." ציינה ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט והוסיפה: "יישר כוח למאמנים ולכל הצוות המקצועי על שהביא את הבנות בזמן כה קצר להישגים כה גבוהים. אמשיך להשקיע בספורט במטרה להעלות תחום זה מעלה, ולהביא ליצירתן של נבחרות נוספות אשר יביאו כבוד רב לאור יהודה."

negishut icon עבור לתוכן העמוד