דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
צהרוני my
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות
מחיר למשתכן
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית

מתכוננים לשירות משמעותי בתיכון 'ברנקו וייס'

מתכוננים לשירות משמעותי בתיכון 'ברנקו וייס' (הגדל)

בעיר אור יהודה פועלת תכנית 'נתיבי נוערים', בשיתופה של העירייה עם צה"ל. במסגרת התכנית מעבירים קצינים בכירים סדנאות לתלמידי התיכון, וזאת כדי לפתוח בפניהם את האפשרות לשירות משמעותי בצבא ולעודד אותם להתגייס. כחלק מפעילותה של התכנית בעיר, הגיע השבוע ראש אכ"א, האלוף חגי טופולנסקי, לעיר יחד עם צוות קצונה בכיר והם קיימו שיח פתוח עם בני ובנות הנוער בתיכון 'ברנקו וייס' בעיר.

בתחילה, העביר ראש אכ"א הרצאה מרתקת אודות הגיוס הצפוי והמסלול שהם עומדים לעבור, האלוף הפיג חלק מחששותיהם של הנערים בשיחתו. לאחר מכן, העבירו צוות הקצינים סדנאות לבני ובנות הנוער, כאשר ראש אכ"א לקח בסדנאות חלק פעיל והעביר לתלמידי כיתות י"א-י"ב את המסרים אודות הגיוס לצה"ל והשירות המשמעותי באופן ישיר ובלתי אמצעי.

ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט, אשר היתה שותפה מלאה לביקורו של האלוף ולסדנאות של תלמידי התיכון, הביעה בפני האלוף את תקווה, כי בשנה הבאה יעלו אחוזי הגיוס בעיר לכלל התפקידים, ולשירות משמעותי בפרט. היא ציינה כי היא תמשיך ותשקיע רבות בקידום נושא הגיוס לצה"ל בקרב בני ובנות הנוער באור יהודה.

"חרטתי על דגלי את העלאת אחוזי המתגייסים לצה"ל בקרב אוכלוסיית הנוער בעיר שלנו. אני מאמינה כי הגיוס לצבא בכלל ולשירות משמעותי בפרט מהוונים נדבך משמעותי בחייו של החייל וכן בתרומתו למדינה." ציינה ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט והוסיפה: "אמשיך לפעול ללא לאות, בשיתוף פעולה עם צה"ל לטובת העלאת אחוזי הגיוס והשירות המשמעותי בקרב בני הנוער בעיר."

negishut icon עבור לתוכן העמוד