דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
דלג על Banners
Banners
צהרוני my
דו"ח לתושב
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית
היכל התרבות

תלמידי תיכון "יעדים" באור יהודה נפגשו עם כוכב העבר, שלום רוקבן

2/05/2016 16:00
תלמידי תיכון "יעדים" באור יהודה נפגשו עם כוכב העבר, שלום רוקבן

שלום רוקבן זכה לשפוט את משחק הגמר בטורניר הכדורגל הבית ספרי, ואף נתן כמה טיפים לבני הנוער שחולמים להפוך יום אחד לשחקני כדורגל מקצוענים.

כידוע, רוקבן היה כוכב כדורגל גדול בשנות השמונים, כאשר הוא שיחק במכבי שעריים, הפועל רמת השרון, מכבי יפו, בית"ר תל אביב והפועל יהוד, שאיתה גם זכה להניף את גביע המדינה ההיסטורי בשנת 1982. רוקבן חתום על שער הניצחון במשחק הגמר נגד הפועל תל אביב אחרי שהכניע את האדומים בבעיטה חופשית שסידרה ליהוד את הגביע.

במשחק הכדורגל עצמו ניצחה קבוצת "הנמרים" שיוצגה על ידי שכבת י"ב 0:5 את קבוצת הגלאקטיקוס משכבת י"א. דניאל חיימוב הבקיע צמד, כאשר אור בר, יוסף רז ואביאל קייקוב השלימו.

שלום רוקבן, כוכב האירוע, היה נרגש מאוד, וציין: "כבר זיהיתי כמה ילדים מאוד מוכשרים והתרשמתי לטובה מהפעילות שנעשית בבית הספר. המפגש הבלתי אמצעי עם בני הנוער הוא תחום שקרוב לליבי. זה כיף לראות שצומחים ברחבי הארץ כישרונות כאלה, ואני שמח להיתקל בבני הדור הללו שמוכיחים שיש להם לא מעט שאיפות".

מי שאירח את רוקבן היה השוטר הקהילתי, רס"ב מאיר בכר, שהזמין את רוקבן להיפגש עם בני הנוער. בכר ציין: "אנחנו ממשיכים לקדם פרויקטים קהילתיים שמטרתם העברת מסר חינוכי וקידוש הערך 'לא לאלימות'. המסר של שלום הוא שלמרות המגבלה הרפואית שממנה סבל כשחקן, הוא המשיך לשחק וכיכב במגרשי הכדורגל".

גיל יאיר, מנהל התיכון, נכח במהלך המשחק, והיה מרוצה מהיכולת שהציגו שחקניו: "ההגעה של שלום רוקבן לכאן יוצרת תחושה בקרב התלמידים שלנו שהם עוסקים בנושא רציני כמו ספורט, זאת מכיוון שהכדורגל תופס נדבך רציני בבית הספר שלנו. ההגעה של שחקן כדורגל מוכר כמו רוקבן יוצרת תחושת מחויבות בקרב בני הנוער ומוטיבציה רבה בקרבם".

ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, הודתה לרוקבן על הגעתו: "כוכבי כדורגל כמו שלום רוקבן שמגיעים לעיר שלנו ונפגשים עם בני הנוער מגבירים את המוטיבציה אצלם להצליח, להשתפר וכמובן להגשים את חלומותיהם. אמשיך לפעול יחד עם גורמי העירייה השונים כדי להעצים את בני הנוער ולספק להם מפגשים מרתקים מעין אלה גם בעתיד".

 

 

 

 

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד