דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות

טליה קימיאגרוב מאור יהודה זכתה בתחרות הכתיבה הארצית

9/05/2016 12:00
טליה קימיאגרוב מאור יהודה זכתה בתחרות הכתיבה הארצית

טליה קימיאגרוב, תלמידת כיתה ד' בבית הספר "סביונים" באור יהודה, הביאה בשבוע האחרון הרבה כבוד לעיר. טקסט שכתבה תחת הכותרת "מקום הלב של שרה" זכה כחלק מתחרות הכתיבה הארצית שנערכה לאחרונה על ידי אגודת הספורים העבריים בשיתוף הסופרת ריקה ברקוביץ'.

 

בעקבות הזכייה של קימיאגרוב בת התשע, יצירתה תיכלל בספר היצירות של ילדי ישראל המצטיינים בכתיבה, שיוענק השנה ל-68 תלמידי כיתות ג' עד ו' המצטיינים בתחום. בספר ישובצו לצד יצירות הזוכים גם ברכותיהם של נשיא המדינה, ראובן ריבלין, ושר החינוך, נפתלי בנט, כל זאת לצד אנשי ציבור וסופרי ומשוררי ישראל. את הפרס תקבל קימיאגרוב ב-5 ביוני באירוע שיתקיים בתיאטרון היהלום ברמת גן. התחרות עצמה מתקיימת זו השנה ה-12, כשעד כה השתתפו בתחרות השנתית עשרות אלפי תלמידים מכל רחבי הארץ. כמו בכל שנה, גם השנה התבקשו התלמידים לשלוח לתחרות יצירה, שיר או סיפור מקורי עד 200 מילים.

 

בשבוע שעבר הגיעה קימיאגרוב הנרגשת יחד עם אמה ללשכת ראש העיר, שם פגשה את ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, שאמרה לה: "זכית בפרס גדול וחשוב. היה חשוב לי לפגוש אותך ולהודות לך על הכבוד הגדול שהבאת לאור יהודה. אני בטוחה שאם תשקיעי ותתמידי, תוכלי להגיע רחוק. אני מקווה שבעתיד אוכל להקריא לנכדים שלי ספרים שלך". קימיאגרוב סיפרה בהתרגשות על התהליך שעברה לכתיבת היצירה הזוכה, וציינה: "לפני כשנה בבית הספר הייתה סדנה לכתיבה יצירתית, והגעתי אליה ממש במקרה. אני גם אוהבת לצייר, במקביל לכתיבה ושמחה מאוד לפגוש אותך".

negishut icon עבור לתוכן העמוד