דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לצהרונים
רישום לכיתה א'
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות
מחיר למשתכן
צהרוני my
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות

מצטיין הנשיא, סג"מ רועי גל מאור יהודה, נפגש עם ראש העיר ליאת שוחט

15/05/2016 11:00
מצטיין  הנשיא, סג"מ רועי גל מאור יהודה, נפגש עם ראש העיר ליאת שוחט

אחד מ-120 מצטייני הנשיא שעתידים לקבל ביום העצמאות תעודת הוקרה מידי נשיא המדינה, ראובן ריבלין, והרמטכ"ל, רא"ל גדי איזנקוט, הוא סג"ם רועי גל, תושב אור יהודה, שנפגש במהלך השבוע שעבר עם ראש עיריית אור יהודה, עו"ד ליאת שוחט.

 

גל משרת כמפקד מחלקה בפלוגה ב' בכלא 6 של חיל המשטרה הצבאית. הוא היה חניך ומדריך בתנועת הצופים בשבט יהודה. ביום הגיוס הוא סירב לתפקידו, ולאחר מעצר הוא החליט שהוא מעוניין להמשיך בשיבוץ הראשוני שניתן לו. לאחר טירונות שוטרים צבאיים, יצא גל לקורס מדריכי כליאה, וסיים כמצטיין צוותי.

 

בשמונת החודשים האחרונים בתפקידו, אחראי גל על ניהול שגרת יום תקינה בכלא ובנוסף אחראי על טיפוח וכשירות הסגל שתחתיו – תשעה מדריכי כליאה וחמישה סמלים. גל מהווה גורם פיקודי לאנשי הסגל ולכלואים.

 

גל אמר לראש העיר: "אני מתרגש מאוד מהמפגש איתך. לאחר שהתגייסתי היו לי קצת בעיות, אבל אני שמח שמצאתי את המקום שלי במשטרה הצבאית ומרוצה מאוד מהתרומה שלי לצה"ל". ליאת שוחט השיבה לו: "אני גאה שיש לאור יהודה חיילים כמוך, שעושים חייל בשירותם הצבאי ותורמים במגוון תחומים. הבחירה בך כמצטיין הנשיא חשובה מאוד לאור יהודה, ואני בטוחה שנוכחותך בבית הנשיא תעניק השראה לבני הנוער שנמצאים לקראת גיוס או שנמצאים כבר במהלך שירותם הצבאי". כאות תודה, העניקה שוחט לגל תשורה.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד