דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות
הקתדרה העממית
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה
צהרוני my

ילדי הגנים העירוניים באור יהודה חגגו 68 למדינה

15/05/2016 12:00
ילדי הגנים העירוניים באור יהודה חגגו 68 למדינה

כ-1,200 ילדים מ-44 גנים עירוניים (גילאי 3-6) חגגו ביום שני האחרון (9/5) את יום העצמאות ה-68 למדינת ישראל. הילדים הנרגשים, שחלקם הגיעו בליווי הוריהם, נכנסו בזה אחר זה לאולם הספורט העירוני בחולצות לבנות אחידות יחד עם כ-150 אנשי צוות. זו השנה השמינית שהאירוע מתקיים עבור ילדי הגנים, שמתכנסים לשיר ולחגוג את עצמאותה של המדינה.

 

האירוע נערך במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, סגניה, עוזי אהרון ואפי גוטמן, ורב העיר, הרב ציון כהן. במהלך השבועות האחרונים עברו ילדי הגנים הכנה ליום הזה באמצעות לימוד שירים, סמלי המדינה ומהות החג. הגננות והסייעות נרתמו להפקת האירוע והעלו יחד עם מנהלת מחלקת הגנים בעירייה, נוגה נדלר, אירוע מרשים ביופיו.

 

 

נוגה נדלר, מנהלת מחלקת הגנים, סיכמה: "בכל שנה מחדש זה מרגש לראות את הילדים שלנו שרים את ההמנון. היה מקרה מרגש כשאחד הילדים בכה, ואמר לנו שהוא רוצה לראות את הסבא. בהמשך התברר לנו שהוא התכוון לבן גוריון מכיוון שבמשך כשלושה שבועות דיברו עם הילדים על בן גוריון וכל תהליך הקמת המדינה, והוא ציפה לראות את 'הסבא'. התחושה מרגשת מאוד לראות את הילדים הללו שמבינים את המשמעות של החג. זהו דור העתיד שלנו".

 

 

ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, הודתה לצוותי החינוך, ובירכה את הילדים: "לפני הרבה שנים, הבתים, הגנים, הכבישים והפארקים לא היו קיימים. בזכות אנשים שחלמו חלום, והחליטו שפה, במקום שבו אנחנו נמצאים, תיבנה מדינת ישראל, מדינת העם היהודי, אנחנו יכולים לחגוג בגאון. הדגל הוא מה שמאחד אותנו, והופך את כולנו לישראלים. תהיו גאים בדגל ובמה שהוא מסמל, תקשטו את המרפסת בבית, תניפו אותו בכל מקום, ובעיקר תהיו שמחים מאושרים".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד