דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה
היכל התרבות
התנדבות
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

אלו הם שינויי התנועה שצפויים ביום שישי בעקבות מסע האופניים "סובב בקעת אונו"

15/05/2016 16:00
אלו הם שינויי התנועה שצפויים ביום שישי בעקבות מסע האופניים "סובב בקעת אונו"

מסע האופניים סובב בקעת אונו יתארח השנה באור יהודה. יחד עם ארבע הרשויות מהאזור - קריית אונו, יהוד-מונוסון, גני תקווה וסביון, המסע ייצא לדרך ב-27 במאי בהשתתפות 500 תלמידים מבקעת אונו יחד עם תושבים מהאזור שיהיו מעוניינים להשתתף בחוויה.

 

המסע, שאורכו 17 קילומטר, מתקיים בפעם השנייה באור יהודה, כאשר בכל שנה עיר אחרת מבקעת אונו מארחת את האירוע. החל משמונה בבוקר יתכנסו הרוכבים בפארק קק"ל, כאשר תלמידי בתי הספר יקבלו בהשאלה אופניים וקסדה ויתארגנו לקראת ההזנקה בשעה תשע. המסע יעבור דרך יהוד-מונוסון, סביון, גני תקווה, קריית אונו וישוב דרך צומת סביון עד להתכנסות בהיכל הספורט באור יהודה, שם יתקיים טקס חלוקת הגביעים לתלמידי בתי הספר. במעמד הזה גם יוגרלו שני זוגות אופניים. במהלך המסע, תהיה נקודת עצירה בגני תקווה, שם יחולקו בקבוקי מים ופירות.

 

המסע מאורגן במסגרת שיתוף פעולה של מחלקות הספורט ברשויות המקומיות באזור ובתמיכה של מינהל הספורט ומשרד החינוך. את אור יהודה ייצגו תלמידי יובלים (כיתות ח' ו-ט') וכן תלמידים נוספים מבית אקשטיין. התלמידים ילוו במבוגרים, מורים או הורים, וכל קבוצת תלמידים מכל עיר תצויד בצבע המאפיין שלה, כאשר אור יהודה תלבש באותו יום לבן, גני תקווה ירוק, סביון צהוב, קריית אונו כחול ויהוד-מונוסון כתום.

 

במסגרת מסע האופניים, לא יתקיימו חסימות של צירי תנועה, אך אנשי השיטור יסגרו מקטעים שייפתחו לאחר זמן קצר עם התקדמות הרוכבים.

 

מנהל תחום הספורט ב-my, דיאגו לוונסון, אמר לקראת האירוע: "מסע האופניים הוא חוויה משמעותית עבור המשתתפים שנהנים מאירוע ספורטיבי. זו הזדמנות מצוינת עבור הילדים לפגוש את בני גילם מכל האיזור באמצעות פעילות ספורט, שמתקיימת כחלק משבוע הספורט של ישראל על ידי מנהל הספורט".

 

ראש עיריית אור יהודה, עו"ד ליאת שוחט, ציינה: "אנו מקבלים בברכה את רוכבי בקעת אונו ושמחים לארח בפעם השנייה את מסע האופניים. זו הזדמנות מצוינת עבורנו להמשיך ולחנך לערכי הספורט וההגינות כפי שאנחנו עושים במשך כל השנה, וכולי תקווה שיהיה מסע מוצלח".

 

*בעקבות מסע סובב אופניים בקעת אונו - תיסגר התנועה ברחוב בן פורת מכיכר הגמלים ועד לגן קק"ל מ-8:40 ועד 9:10 (בצד של גן קק"ל). כמו כן, רחוב העצמאות מצומת סביון ועד היכל התרבות ייסגר מ-10:30 ועד 11:00.

negishut icon עבור לתוכן העמוד