דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
התנדבות
דו"ח לתושב
היכל התרבות

סי היימן ועידן עמדי שרו עם תושבי אור יהודה

15/05/2016 17:00
סי היימן ועידן עמדי שרו עם תושבי אור יהודה

היכל התרבות באור יהודה אירח את ערב שירי הלוחמים המסורתי שמתקיים מדי שנה לקראת אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. האולם התמלא בתושבים ואורחים רבים שצפו בהופעותיהם של סי היימן ועידן עמדי.

 

היימן ביצעה את מיטב הבלדות והקלסיקות, כמו הקיץ האחרון, זמר נוגה, החול יזכור ואמא אדמה. היימן הופיעה יחד עם אלעד שודלר, שניגן גם על הגיטרה, ורד פיקר, שאף היא שרה וניגנה על קלידים, ומאור ויזל ששר וניגן בגיטרה. בשיאו של הערב, היימן ביצעה בפעם הראשונה את השיר "בר" לזכרו של סג"מ בר רהב שנהרג במהלך מבצע "צוק איתן", שיר שריגש מאוד את הקהל.

 

במהלך הערב, שהופק על ידי מנהלת תחום התרבות העירונית, חנה פיזואטי-יוסף, הופיע גם עידן עמדי, שהגיע היישר משירות המילואים. עמדי ביצע מספר שירים, ביניהם כאב של לוחמים ואיכה, וסיפר על הימים הקשים שעוברים עליו ככל שמתקרבים ליום הזיכרון.

 

 

 

סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, אפי גוטמן: "בן גוריון נהג לומר: 'הצבא שלנו בנוי על יקר האדם'. הביטוי הזה תקף גם היום בעוצמה גדולה וחזקה אף  יותר. אין לנו צבא של שכירי חרב, אנחנו לא מייבאים לוחמים ואין לנו חברות פרטיות שמספקות כוח אדם למשימות כפי שקורה לעיתים בחו"ל. כל חייל וחיילת שנהרגו משאיר אחריו הורים, סבים, אחים, אחיות, חברים, שכנים, מורים, ואף אחד מאיתנו לא חסין מצער".

 

הערב התקיים במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, שאמרה: "הימים הללו קשים לכולנו מכיוון שמעגל השכול הולך וגדל משנה לשנה. יחד עם זאת, אירועים מהסוג הזה מחזקים את כולנו ונותנים לכל אחד מאיתנו עוד אנרגיות להתמודד ולהתחזק יחד. אני תקווה שנדע בשנה הקרובה ימים טובים יותר".

negishut icon עבור לתוכן העמוד