דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
צהרוני my
הקתדרה העממית
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה

נבחרת התעמלות המכשירים של אור יהודה חזרה עם מדליות

15/05/2016 17:00
נבחרת התעמלות המכשירים של אור יהודה חזרה עם מדליות

נבחרת התעמלות המכשירים באור יהודה, שהחלה לפעול בתקופה האחרונה, ממשיכה לקצור הצלחות בתחרויות שבהן היא משתתפת, ומוסיפה הרבה כבוד לעיר אור יהודה. בשבת שעברה השתתפה הנבחרת בתחרות של איגוד ההתעמלות שהתקיימה ברמת השרון וכללה מספר אגודות מרחבי הארץ, וחזרה עם שלל רב של מדליות.

 

במסלול האולימפי, זכתה הנבחרת במקום הראשון הקבוצתי, ובנוסף, לינוי יפת סיימה במקום השני בתרגיל הקפיצות, במקום השלישי בקורה ובמקום השני בקרב-רב. נועה אורי זכתה במדליית הזהב בתרגיל הקפיצות וסיימה כסגנית בתחרות הקרב-רב. שחף מילוא סיימה במקום השלישי בקפיצות ובמקום השביעי בתחרות הקרב-רב.

 

בדרגה ה', אגם גדסי סיימה עם מדליית זהב בתרגיל המקבילים, כמו גם בתרגיל הקרקע, והוסיפה לעצמה מדליית ארד בתרגיל הקפיצות, אך גולת הכותרת הייתה כאשר היא הוכתרה כזוכה בתחרות הקרב-רב שכוללת את כל התרגילים. אליאן שלמה סיימה עם מדליית זהב בתרגיל הקרקע ומדליית ארד בקרב-רב.

 

בדרגה ו', שנערכת במסלול של ליגה, סיימה הנבחרת במקום השני הקבוצתי. נועה לביא קטפה את מדליית הזהב בקפיצות וסיימה שביעית בתחרות הקרב-רב. הילה בז'ה סיימה עם מדליית כסף בתרגיל הקפיצות, וליאם סעאת זכתה במקום השלישי בתרגיל הקפיצות.

 

נבחרת ההתעמלות האומנותית פועלת באמצעות צוות "טל ספורט" בניהולם של טל ונריה סהר יחד עם המדריכים גל שמעיה, ענבר יצחקי, טל יעקובוב, לינוי בן יוסף ומאיה שילוני. את פעילות הנבחרת מלווה מנהל מחלקת הספורט ב-my, דיאגו לוינסון. בנבחרת יש 32 מתעמלות בגילאים 6 עד 16.

 

אפי גוטמן, סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת my: "חברות הנבחרת מוכיחות פעם אחר פעם שמדובר בספורטאיות איכותיות שמביאות הרבה כבוד לאור יהודה. אין לי ספק שפעילות הספורט בעיר תלך ותתעצם, ואני בטוח שזו רק ההתחלה לקראת מה שמצפה לנו בהמשך".

negishut icon עבור לתוכן העמוד