דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
צהרוני my
היכל התרבות
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה

בסוף השבוע: תחרות התעמלות אומנותית באור יהודה

16/05/2016 10:00
בסוף השבוע: תחרות התעמלות אומנותית באור יהודה

בסוף השבוע (20.5) בין השעות 10:00 ל-16:00 תתקיים בהיכל הספורט באור יהודה התחרות הראשונה לעונת הקיץ שתיערך לראשונה בעיר בשיתוף המתנ"ס ואיגוד ההתעמלות. במסגרת התחרות, יתחרו שמונה אגודות מרחבי הארץ שכוללות קרוב ל-400 מתעמלות.

 

את נבחרת הפועל אור יהודה בניהולה המקצועי של אלונה דבורניצ'נקו מייצגות ארבע קבוצות של מתעמלות בגילאי 8 עד 11, יחד עם שתי קבוצות בוגרות בגילאי 12 עד 16 שיבצעו תרגילים קבוצתיים. אחד השמות הבולטים בנבחרת הוא של גיל עידו, תושבת אור יהודה בת עשר שזכתה לפני מספר חודשים במקום השלישי באליפות ישראל במכשיר החישוק, הישג שכמוהו לא היה באור יהודה עד היום.

 

בסך הכול השיגה הנבחרת מאור יהודה כ-250 מדליות במהלך עונת החורף, והסבה גאווה גדולה לעיר. המתעמלות הצעירות משקיעות שעות רבות של עבודה באימונים, והן זוכות להשראה מצד דבורניצ'נקו, מי שהייתה חברה בנבחרת הישראלית במשחקים האולימפיים בבייג'ינג 2008 שסיימה במקום השישי, מיקום השיא של הנבחרת בכל הזמנים. דבורניצ'נקו משמשת כמנהלת מקצועית של הענף מזה שש שנים ועובדת בשיתוף פעולה עם דיאגו לוונסון, מנהל מחלקת הספורט במתנ"ס.

 

אלונה דבורניצ'נקו: "זו תחרות איגוד ראשונה שמתקיימת בעיר. עבורנו זה כבוד גדול לארח תחרות שכזו. אני מזמינה את התושבים ובכלל את כל מי שאוהב ספורט להגיע להיכל הספורט באור יהודה  ולהתרשם מהענף הנשי היפה בעולם, לעודד את בנות העיר וליהנות מהתחרות".


 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד