דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
התנדבות
היכל התרבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
צהרוני my
מחיר למשתכן

נבחרת כדורעף חופים מיובלים סיימה במקום השלישי בארץ

6/06/2016 14:35
נבחרת כדורעף חופים מיובלים סיימה במקום השלישי בארץ

נבחרת כדורעף החופים של תיכון יובלים זכתה בשבוע שעבר במקום השלישי בתחרות הארצית של בתי הספר שהתקיימה בנווה ים. מדובר בנבחרת הכוללת תלמידות מכיתה ט', אותן מדריך המורה נמרוד רם. בדרך אל המקום השלישי, הנבחרת רשמה מספר ניצחונות מרשימים, אבל נכנעה בחצי הגמר ליריבה מכפר סבא, אך השיגה ניצחון מנחם בקרב על המקום השלישי על בית ספר ראשונים מהוד השרון. בשנה שעברה, אגב, סיימה הנבחרת במקום הראשון ובכך למעשה הוסיפה גביע נוסף לארון הגביעים של התיכון.

 

פרט לנבחרת ט', נבחרות נוספות מיובלים גרפו הישגים בטורניר. נבחרת י' עד י"ב בנות סיימה במקום הרביעי בארץ והנבחרת המקבילה לבנות הגיעה למקום החמישי. כמו כן, בטורניר השתתפו גם נבחרות של כיתות ט' בנים ובנות. הנבחרת מאור יהודה הייתה הגדולה ביותר שלקחה חלק בתחרות.

 

חשוב להדגיש כי במהלך השנה האחרונה יובלים הגיע ללא מעט הישגים ספורטיביים: בטורניר קט-רגל בנים (י'-י"ב) הנבחרת הגיעה עד לרבע הגמר המחוזי, בכדורגל בנים (י'-י"ב) השתתפה הנבחרת באליפות המחוזית, בכדורעף אולמות (י'-י"ב) בנים ובנות השתתפו באליפות המחוזית, ונבחרת קט-רגל בנות ט' השתתפה באליפות המחוזית.

 

את הנבחרות מאמנים צוות המורים לחינוך גופני נמרוד רם, בלה אזולאי, סימה שמש, דפנה קנל ורכז החינוך הגופני בתיכון שרון ציוני, שמציין: "אנו מניחים לנגד עינינו את המטרה לחשוף ולעודד את התלמידים שלנו לפעילות גופנית מגוונת ומעניינת שבה כל תלמיד יכול למצוא את מקומו. אנו שואפים להשתתף בכמה שיותר מפעלי ספורט מחוזיים וארציים, ושמים לנו למטרה לקטוף הישגים. בשנתיים האחרונות אנו חווים חוויה מקצועית ברמה גבוהה בדמותן של כיתות הספורט שהן הבסיס לכל פעילות ספורט חוץ בית ספרית ומהוות תרומה להצלחה המקצועית של החינוך גופני. אנו מקבלים את כל התמיכה האפשרית ממנהלות בית הספר ומעיריית אור יהודה".

negishut icon עבור לתוכן העמוד