דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה
דו"ח לתושב
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן

בית ספר אהוד מנור זכה בגמר ליגת מאמאנט אור יהודה

13/06/2016 15:00
בית ספר אהוד מנור זכה בגמר ליגת מאמאנט אור יהודה

ליגת מאמאנט אור יהודה הגיעה בשבוע שעבר לסיומה עם שלב הגמר של התחרות. כידוע, הליגה התקיימה במהלך השנה בשיתוף יהוד, אך שני הצדדים החליטו שאת שלבי הגמר הן יקיימו בנפרד. בשיאו של הערב, שנערך באולם הספורט בשיזף, זכה בית ספר אהוד מנור במקום הראשון לאחר ניצחון 0:2 במערכות על בית ספר שיזף. בקרב על המקום השלישי ניצח בית ספר יובלים 0:2 את בית ספר סביונים.

 

האירוע נערך במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, ובהשתתפות השחקניות, בני משפחותיהם וקהל נוסף שהגיע כדי לעודד. זו השנה השנייה שאור יהודה פעילה במסגרת ליגת מאמאנט וזוכה לסיוע ותקציב מהמתנ"ס. בעקבות הניצחון של אהוד מנור, שחקניות בית הספר יזכו לייצג את העיר בטורניר אלופת האלופות של מאמאנט שיתקיים בחודש יולי.

 

איריס פורת, יו"ר ליגת מאמאנט אור יהודה, שגם משחקת בקבוצת שיזף, מציינת: "הייתה לנו שנה טובה ומלאת אתגרים. במהלך השנה שיחקו כ-50 שחקניות שמגיעות מארבע קבוצות, ואנחנו מציבים לעצמנו מטרה לשנה הבאה להוסיף קבוצה נוספת ולהגדיל את כמות השחקניות. מאמאנט זהו משחק מאתגר וספורטיבי ואנחנו רוצים להעלות את המודעות ולחשוף אליו גם את המגזר הדתי".

 

דייגו לוונסון, מנהל מחלקת הספורט במתנ"ס, מציין: "ליגת מאמאנט ממשיכה לספק לא מעט עניין בקרב התושבים, ואנחנו שמחים שאנחנו מצליחים לקיים פעילות ספורטיבית למגזרים נוספים בעיר. אני מקווה לראות עוד ועוד שחקניות מצטרפות לתחרות הספורטיבית הנפלאה הזו".

negishut icon עבור לתוכן העמוד