דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
רישום לכיתה א'
רישום לגני הילדים
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
צהרוני my
היכל התרבות
הקתדרה העממית
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
דו"ח לתושב
הסדרי החנייה החדשים בעיר

נבחרת הכדורעף של יובלים זכתה באליפות בתי הספר

14/06/2016 10:00
נבחרת הכדורעף של יובלים זכתה באליפות בתי הספר

הישג נהדר לנבחרת הכדורעף של כיתה ז' בבית ספר יובלים, שזכתה בשבוע שעבר במקום הראשון באליפות בתי הספר בכדורעף למחוז תל אביב. הבנות, שסיימו את העונה הסדירה במקום השלישי בליגה בת תשע קבוצות ובת שני סיבובים, התעלו על עצמן בטורניר שנערך באולם של אליאנס בתל אביב.

 

בגמר המחוזי שיחקו ארבע הראשונות של הליגה. בשלב חצי הגמר פגשה נבחרת יובלים את עירוני ד' מתל אביב, שסיימו את העונה במקום השני. למרות היתרון בטבלה, אור יהודה התעלתה וניצחה 0:2 בדרך להשגת הכרטיס לגמר. בגמר פגשה אור יהודה את חשמונאים בת ים, שגברה בחצי הגמר המקביל על ליידי דייויס. למרות פיגור 1:0 במערכות, הבנות בהדרכת תומר רוסיאנסקי גילו הרבה אופי וחזרו ל-1:2 בדרך לגביע הנכסף. המצטיינת במהלך הטורניר הייתה סיני טדסה.

 

טלמור בן חיים, רכז כיתות הספורט בבית ספר יובלים, ציין: "אני שמח שהפתענו את כולם ואפילו את עצמנו אחרי שסיימנו את הליגה במקום השלישי. הבנות הפגינו הרבה אופי ונחישות בדרך לגביע. אנחנו רואים המשכיות אחרי שגם בנות ח' רשמו הישג מצוין כשהעפילו מהאליפות המחוזית לארצית וסיימו במקום השלישי".

 

ולרי אזאצ'י, מנהלת בית הספר, ציינה: "אני מברכת את תלמידות בית הספר שרשמו הישג מרשים שמעמיד את בית הספר והעיר אור יהודה על המפה. בנות הנבחרת מסבות לנו הרבה מאוד נחת ואנחנו מקווים לראות אותן מצליחות גם בשנים הבאות".

negishut icon עבור לתוכן העמוד