דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
צהרוני my
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית
התנדבות
מחיר למשתכן

השליך פסולת בניין במקום אסור, ונקנס

19/06/2016 16:00

השיטור העירוני באור יהודה שם את ידו על מי שחשוד כי השליך פסולת בניין ברחבי העיר במקומות שאינם מורשים לכך. במהלך השבועות האחרונים התקבלו דיווחים רבים מצד האגף לשיפור פני העיר בעירייה על כך שפחי האשפה בעיר מתמלאים בפסולת בניין, מעשה האסור על פי החוק.

 

בעקבות המידע הזה, ביצע השיטור העירוני בראשות פקד חן עומסי פעילות סמויה וגלויה, וכך למעשה אותר רכב חשוד שנתפס במהלך מארב של שוטר ופקח שזיהה את משליך האשפה בשעת מעשה.

 

 

להגנתו אמר משליך האשפה כי הוא לא הכיר את החוק וכי השליך רק שק אחד, כל זאת למרות שברכבו היו עשרות שקים והוא תועד גם יום קודם לכן בשעת מעשה. בעקבות האירוע, הוא זומן לחקירה, קיבל קנס בגובה 4,000 שקל מהמשרד להגנת הסביבה, ולאחר תשאול שנערך הוא התחייב שלא לבצע עבירות דומות בעתיד והוזהר מפני ביצוע מעשה דומה שיחייב פתיחת תיק פלילי וקנס גבוה יותר.

 

עמיחי שמואלי, מנהל יחידת האכיפה העירונית: "אנחנו שמים דגש גדול מאוד על נושא של איכות הסביבה והשלכת פסולת ברחבי העיר, מכיוון שזו מגיפה שלא טופלה במשך שנים. אנחנו מגבירים את הפעילות ומשתמשים באמצעים טכנולוגיים, נראים וסמויים כדי לאתר את העבריינים ולמצות איתם את הדין".

 
 


 

negishut icon עבור לתוכן העמוד