דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
דו"ח לתושב
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
היכל התרבות

אירוע מתן תורה ויום זהירות בדרכים בבית הספר אהוד מנור

19/06/2016 16:45

 

 

במהלך השבוע האחרון נערכו שני אירועים מרכזיים בבית ספר אהוד מנור באור יהודה בניהולה של אורנה חביב. ביום שישי נערך אירוע קהילתי, שכבר הפך למסורת, כאשר התקיים טקס מתן תורה בבית הספר. במסגרת האירוע, תלמידי כיתות א' פותחים את הבוקר בטקס לכבוד תלמידי בית הספר שאליו מוזמנים גם ילדי הגנים.

 

לאחר מכן, ההורים וילדי כיתות א' יצאו בתופים ובמחולות לעבר בית הכנסת ע"ש מצלאוי בשכונה, שם הם נחשפו לספר התורה. רב בית הכנסת הסביר להם על מהות החג, ובהמשך נערכה ארוחת בוקר משותפת.

 

            

 

 

 

  
 

בנושא אחר, ביום שלישי השבוע נערך יום שיטור קהילתי בבית הספר זו השנה השנייה במעמד סגן ראש העיר, אפי גוטמן, כל זאת במסגרת שיתוף פעולה עם השוטר הקהילתי, רס"ב מאיר בכר, ורכזת הבטיחות בדרכים, מירב דיין. שכבות א' ו-ב' בבית הספר השתתפו בסדנאות בנושא זהירות בדרכים של עמותת אנשים באדום וחברת קו מהלב בניהולה של ברכה ביטר. שאר התלמידים נחשפו ליחידות השונות של המשטרה, לאופנועים, הג'יפים, תזמורת משטרת ישראל, השיטור העירוני ומשטרת התנועה.

 

מטרת היום הזה היא להעלות את תחושת הביטחון בקרב התלמידים באמצעות המיצגים השונים. בין הנושאים שעלו לדיון היו התנהגות בדרכים, שמירה על חוקי התנועה והתנהגות ברכב. כוחות המשטרה העבירו מידע בטיחותי לתלמידים לקראת חופשת הקיץ.

       
 
 

  
 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד