דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן
צהרוני my
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה

אור יהודה חגגה את שבועות עם אירועים לילדים ועם האומנית מירי אור

19/06/2016 18:00

 

 

 

במהלך חג השבועות נערך ביוזמת המחלקה לתרבות תורנית בראשות מ"מ ראש העירייה, עו"ד עוזי אהרון, מגוון אירועים. ביום ראשון, חג השבועות, התקיים מעמד עשרת הדיברות בגן הבנים באור יהודה בו נכחו כ-300 ילדים והורים שהגיעו לגן הבנים בעיר כדי לשמוע את קריאת עשרת הדיברות. כמו כן, במהלך האירוע נערכה הגרלת פרסים יקרי ערך. אושר גרז'י זכה בפרס הראשון בטרקטורון ממונע, איתן מורדוב זכה בפרס השני ברחפן על שלט ומצלמה ובפרס השלישי זכה נהוראי יוסופוב שקיבל קורקינט.

 

ביום למחרת במהלך אסרו חג התקיים בבית ספר סעדיה גאון תיאטרון בובות והוצבו מתקני מים ומתקנים מתנפחים במגרש בית הספר לטובת ילדי העיר שזכו לקבל פעילות מגוונת.

 

     

      

בשעות הערב התקיים ערב מיוחד לנשים במרכז מורשת יהדות בבל עם האומנית מירי אור שעסק באורח חיים בריא. אור שינתה את חייה על אף שחלתה במחלה קשה ובאמצעות חשיבה חיובית ומעבר לתזונה אחרת, היא חשה בריאה ושמחה יותר. במהלך ההרצאה העניקה אור טיפים לנשים שהגיעו להרצאה.

 

מ"מ ראש העיר, עו"ד עוזי אהרון, ציין: "אנחנו שמחים על האפשרות לקיים אירועים רבים ומגוונים לכל האוכלוסיות בעיר ולקדם פעילות ענפה לטובת התושבים. הפעילות הזו חשובה ואנו נמשיך ונפעל כדי לשרת את תושבי העיר". כמו כן, בירך אהרון את ראש העיר, ליאת שוחט, על שיתוף הפעולה הפורה.

      

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד