דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
רישום לכיתה א'
רישום לגני הילדים
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
צהרוני my
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה
היכל התרבות
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

מרכז המצוינות בתפוח פיס סגר שנה

27/06/2016 12:10
מרכז המצוינות בתפוח פיס סגר שנה

אירוע סיום של המרכז למצוינות המתקיים במסגרת תפוח פיס בראשות אתי גיטליס נערך בשבוע שעבר. הורי התלמידים המשתתפים בתוכנית המרכז נכחו בתערוכת האמנות של ילדי קורס האמנות בהנחייתה המקצועית של המורה דינה טוקר. אלא שהפעם, בניגוד לתערוכות קודמות, הודגשה נקודת מבטו של התלמיד לגבי התפתחותו המקצועית. כל תלמיד בקורס האמנות עיצב את מיצגו במבואה, את סדר תמונותיו ואת החפצים שאותם רצה להציג. התערוכה זכתה לשם "תעודת זהות" והיא שיקפה את מבטם האישי של כל אחד מילדי הקבוצה.

 

לאחר מכן, ההורים צפו בתוצרים של שתי קבוצות התיאטרון. בקבוצת תיאטרון המתחילים הוצגו סצנות ממחזות ישראליים ובינלאומיים. תלמידי קבוצת המתקדמים שמשתתפים בקורס התיאטרון למעלה משנתיים הציגו כ-35 דקות מתוך המחזה "הנחשול". הסצנות והמחזה בוימו  על ידי המורה אופיר דגן, ממייסדי המרכז למצוינות  העירוני, כאשר חלק גדול מקבוצת המתקדמים התקבל למגמות תיאטרון וימשיך את לימודיו במסגרת התיכון.

 

במרכז למצוינות פועלים הילדים בשלושה קורסים מקבילים לאחר שעות הלימודים: תיאטרון / אמנות וקולנוע. התלמידים משתתפים בסדנאות  מקצועיות על מנת להתפתח מקצועית, אך בעיקר לפתח מצוינות אישית וערכית. כל קורס מתקיים פעם בשבוע במשך 3-4 שעות אקדמאיות. בנוסף, בכל שנה מתוכננת תכנית העשרה בתחומי התיאטרון: צפייה בהצגה בהבימה או בקאמרי או ביקור בתערוכה במוזיאון תל אביב או מוזיאון ישראל, וכן בסדנאות של אמנים בתחומי אמנות. מי שמנהלת את המרכז במשך למעלה שבע שנים היא אתי גיטליס.

negishut icon עבור לתוכן העמוד