דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
צהרוני my
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
היכל התרבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

פורום מערך ההתנדבות קיבל טיפים לשימור מתנדבים

18/07/2016 14:55
פורום מערך ההתנדבות קיבל טיפים לשימור מתנדבים

פורום מערך ההתנדבות של אור יהודה התכנס בשבוע שעבר בהשתתפות 24 נציגים של 19 ארגונים בעיר כדי לשמוע את הרצאתו של יורי הירשפלד, גמלאי החברה למתנ"סים שהרצה על נושא ההתנדבות וסיפק רעיונות מקוריים כיצד להרחיב את מעגל המתנדבים, ובעיקר כיצד לשמר את המתנדבים הקיימים כיום. המפגש נערך במעמד סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, אפי גוטמן.

 

ההרצאה עסקה בעיקר סביב נושא שיווק ההתנדבות והאופן שבו ניתן למשוך את הציבור להצטרף למעגל הנתינה. לדבריו של הירשפלד, שימור הלקוח (המתנדב) הקיים חשוב מגיוס לקוח חדש, שכן מתנדב מרוצה יסייע בצירוף מתנדבים נוספים.

 

ענת רגב אדלר, רכזת היחידה העירונית להתנדבות במתנ"ס, מציינת: "נפעמתי מהרצינות ומהרצון ללמוד על גיוס ושימור המתנדבים, שכן הפורום ממשיך להיות ארגון לומד. אנו נמשיך גם בשנה הבאה לקיים מפגשים דומים ונתמקד בלמידת עמיתים ולהרחיב את שיתופי הפעולה בינינו".

 

במקביל, בימים אלו היחידה העירונית להתנדבות בשיתוף פיקוד העורף יחידת סיוע עירוני ראשוני (סע"ר) לחירום בתחומי הגשת עזרה ראשונה, חילוץ והצלה, עזרה ראשונית נפשית ובתחום הטכני. המצטרפים ליחידה יוכשרו בקורס מקצועי של פיקוד העורף שייערך בסוף חודש אוקטובר, כאשר החלק העיוני יתקיים במועדון לחבר במתנ"ס, והחלק המעשי יתקיים במתחם רוגוזין בעיר. הקורס מיועד לבני נוער מגיל 16 ומעלה, ומתנדבים המעוניינים להצטרף ליחידה מתבקשים ליצור קשר עם ענת רגב אדלר בטלפון 03-7353525 או בדוא"ל mitnadvim-ironi@my-or.org.il
negishut icon עבור לתוכן העמוד