דלג על בר עליון
בר עליון

רקדניות המשכן למוסיקה ולמחול העלו את מופע סוף השנה

25/07/2016 11:55
רקדניות המשכן למוסיקה ולמחול העלו את מופע סוף השנה

רקדניות המשכן למוסיקה ולמחול אור יהודה בהובלת אורטל חתוכה ג'אן סגרו את השנה עם מופע סיום מרשים שכלל הופעות של חוגי המשכן ומופע הלהקות. שני המופעים התבססו על הנושא "תנו לחלום בשקט", כאשר כל קבוצה נתנה את הפרשנות שלה למופע בסיוע המורה והכוריאוגרף. המופעים שהועלו היו ברמה גבוהה וזכו לשבחים רבים מצד הקהל שהגיע להיכל התרבות כדי לצפות בערב הסיום. במופע השתתפו גם בוגרי המשכן והמורים, ובסך הכול עלו על הבמה כ-200 תלמידות.

 

תחום המחול בעיר חותם שנה מוצלחת במיוחד, שבמהלכה השתתפו תלמידי ביה"ס למחול בהצגות, טיולים וסדנאות העשרה. כמו כן, משלחת ייצוגית יצאה להופיע בצפון איטליה וגם השנה הופעל מסלול האקדמיה האמריקאית שבמסגרתו הוענקו 18 מדליות זהב שחולקו לרקדניות הבולטות. גולת הכותרת הייתה זכייתה של הרקדנית רוני בצלאל בת ה-14 במלגה לקורס קיץ בניו יורק למשך שלושה שבועות כל זאת כדי להגשים את החלום. במהלך השנה הבאה עתידה להקת המחול הייצוגית של העיר לטוס למשלחת לניו יורק.

 

אורטל חתוכה ג'אן, מנהלת תחום המחול במשכן, מסכמת: "מופע הפרמיירה שנערך בהיכל התרבות היה מלא בתוצרים משנת הפעילות האחרונה. הרמה הגבוהה של הרקדניות בלטה במהלך שני המופעים, וכמובן בפעילויות המגוונות שהתקיימו השנה".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד