דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה
צהרוני my
הקתדרה העממית
היכל התרבות
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות

יחידת השיטור העירוני טיפלה בחצי השנה האחרונה ב-1,581 פניות

26/07/2016 10:55
יחידת השיטור העירוני טיפלה בחצי השנה האחרונה ב-1,581 פניות

יחידת השיטור העירוני בראשות פקד חן עומסי סגרה לאחרונה חצי שנה של פעילות מאז כניסתה לתפקיד של ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, וכבר בזמן קצר מורגשת נוכחותה ויעילותה כמנגנון שמפחית את כמות האירועים הפליליים באור יהודה. ביחידה, שהוקמה במטרה להעלות את איכות החיים ותחושת הביטחון של תושבי העיר, משרתים זה לצד זה שוטרים ופקחים מסייעים שמשלימים אחד את השני ביכולותיהם וסמכויותיהם.

 

במהלך ישיבת מועצת העיר האחרונה הוצגה פעילותה של היחידה בפני ראש העיר במהלך חצי השנה האחרונה. מהנתונים עולה כי היחידה ביצעה בין השאר 273 סיורים רגליים, 229 הצבות סטטיות בנקודות חמות, 23 פעילויות הסברה לתושבים, 282 מחסומים הוצבו בנושאים שונים ו-2,614 בדיקות רכבים. בנוסף, היחידה טיפלה ב-1,304 אירועי מוקדי 100, טיפול ב-277 קריאות ממוקד 106 וניתנו כמובן לא מעט דוחות תנועה, רעש, ניקיון ועיכובים ומעצרים. בחצי השנה האחרונה גם הורדו ל-87 אופניים חשמליים אוויר מהצמיגים (לאחר שהרוכבים לא עמדו בחוק), הושמדו 269 בקבוקי אלכוהול בגינות הציבוריות ובוצעו 22 צווים שונים.

 

בין הנושאים העיקריים שהיחידה מתמודדת: שפיכת פסולת בניין באתרים שאינם מורשים ועבירות הקמת רעש ובריונות בתנועה בשכונת נווה רבין. אגב, מתחילת השנה ירדה כמות האירועים שהתקבלו ב-30% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. למרות העבודה האינטנסיבית, שוטרי היחידה עוסקים גם בפעילויות רבות למען הקהילה.

negishut icon עבור לתוכן העמוד