דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
מחיר למשתכן
הקתדרה העממית
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
צהרוני my
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
התנדבות

האדריכלים הצעירים הציגו את תוצרי סוף השנה

1/08/2016 10:30
האדריכלים הצעירים הציגו את תוצרי סוף השנה

חוג האדריכלות הפועל במסגרת תפוח פיס סיים את שנת הפעילות שלו באמצעות תערוכת דגמים שיצרו התלמידים. כל תלמיד יצר לוח צילומי מחשב וכן דגם של דירה אותה בנה בתלת מימד. הדגם משקף את הרעיונות של הילד, הן מבחינת עיצוב וחלוקת החלל והן מבחינת בחירת סוגי החומרים המתאימים לאופי של הדירה.

 

במהלך הקורס רכשו הילדים מיומנויות בסיסיות של עבודה בהתאם לקנה מידה, חיתוך ועיצוב, ובנוסף עבדו על מיומנויות מחשב. הקורס הקנה לתלמידים חשיבה מרחבית המאפשרת לראות מקום מכמה היבטים וזוויות ראייה.

 

אתי גיטליס, מנהלת תפוח הפיס, מציינת: "הכלים שהתלמידים רכשו הם כלים לחיים אותם הם יאמצו בחום ויוכלו להשתמש בהם במהלך חייהם. המוטו שלי בחוגים הוא שהילדים מגיעים אמנם ליהנות, אבל הזמן שבו הם שוהים בחוג מנוצל לקידומם ולטיפוחם בדרך שונה מאשר בבית הספר באופן מהנה וחוויתי". הקורס התנהל על ידי יהונתן קימיאגרוב, הנדסאי בוגר י"ד. בימים אלו נפתח הרישום לשנת הלימודים תשע"ז, כאשר החוג בהדרכתו של קימיאגרוב ימשיך להתקיים בימי א'.

 

במסגרת תפוח פיס קיימים שני מרכזים לטיפוח מצוינות: מרכז באמנויות לתלמידי היסודי ה'-ו' וחטיבות הביניים בתחומי אמנות, תיאטרון וקולנוע, ומרכז לסקרנות וחשיבה "קרן אור" הכולל שלושה קורסים: אתגרי חשיבה, מדע ושחמט.

negishut icon עבור לתוכן העמוד