דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן
היכל התרבות
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה

עשרות תושבים הגיעו לגמר הטורניר ע"ש עג'ה

8/08/2016 10:10
עשרות תושבים הגיעו לגמר הטורניר ע"ש עג'ה

16 קבוצות ו-147 שחקנים חתמו בשבוע שעבר את טורניר הקט-רגל שנערך באור יהודה ע"ש בלם האגדי של הפועל אור יהודה, עזרא (עג'ה) אברהם. מרבית הקבוצות, 12 במספר, אמנם הגיעו מאור יהודה, אבל בגמר ניצחה עמית ראשל"צ 1:3 את פואבלו בת ים.

 

הטורניר התנהל בשיטה של שלב בתים ולאחר מכן נוקאאוט. משפחתו של עג'ה כיבדה את הטורניר בנוכחותה, ואף בן המשפחה, אברהם כדורי שיחק בטורניר והגיע עם קבוצתו עד לחצי הגמר. עוד לפני משחק הגמר התקיים משחק ראווה בין שחקני עבר, כשבין השמות הבולטים ניתן למנות את אריה צפניה, יצחק חייק, עמוס נעמן, ניסים ג'רבי ועוזי זנדר. בכלל, הטורניר עצמו זכה לשבחים רבים ומכובדות לנוכח העובדה ששופטים משתי הליגות הבכירות התייצבו אליו, ובראשם השופט הבינלאומי רועי ריינשרייבר.

 

בשיאו של האירוע נערך טקס חלוקת הגביעים במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט. מי שהיה אמון על ארגון האירוע הוא מנשה חן, שציין: "הטורניר כבר הפך למסורת ומתקיים כמעט עשר שנים בעיר. משנה לשנה אנחנו רואים יותר ויותר שחקנים נוטלים חלק, וכמובן שגם התושבים מצביעים ברגליים והגיעו במשך כשבועיים מדי יום כדי לצפות במשחקים. אנו נמשיך לכבד את משפחתו של עג'ה ונוקיר את זכרו כמי שהיה אחד השחקנים הבולטים בשורות הפועל אור יהודה, ונדאג שהמסורת הזו תימשך".

 

 

 

צילומים: רונן אהרוני

negishut icon עבור לתוכן העמוד