דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
רישום לכיתה א'
רישום לגני הילדים
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
דו"ח לתושב
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
צהרוני my
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים

בוגרי כיתות ו' השתתפו ב"רצים להצלחה"

4/09/2016 16:15
בוגרי כיתות ו' השתתפו ב"רצים להצלחה"

במהלך חודש אוגוסט הפעיל אגף החינוך של עיריית אור יהודה בראשות תמר חכימי תכניות ייחודיות לתלמידי בתי הספר. במרכז העשייה יצאה לפועל תכנית "רצים להצלחה" שמתקיימת זו השנה השנייה בשיתוף אגף החינוך עם מרכז חדד באוניברסיטת בר אילן. התכנית שהתקיימה בשבועיים האחרונים לפני תחילת שנת הלימודים הופנתה אל תלמידי כיתות ו' שסיימו את לימודיהם בבתי הספר היסודיים בעיר, כל זאת כחלק מההכנה לקראת העלייה לכניסה לחטיבת הביניים.

 

הקורס, בו השתתפו 50 תלמידים, נערך בחט"ב יובלים, ומטרתו הייתה להעצים את התלמידים ולאפשר להם להתחיל את חטיבת הביניים בתחושת מסוגלות גבוהה. תלמידים רבים דיווחו כי המעבר מבית הספר היסודי לחטיבה מלווה בקשיים חברתיים, רגשיים ולימודיים. במסגרת התכנית, התלמידים למדו בקבוצות קטנות, תרגלו מיומנויות חברתיות, וחוו פעילויות שחיזקו את הביטחון העצמי. בנוסף, התמקד הקורס במיומנויות ניהול ידע וחקר החשובות במיוחד למאה ה-21.

 

נקודת השיא של הקורס הייתה כאשר התלמידים הציגו את עבודות החקר שיצרו בתערוכה חגיגית שנערכה בנוכחות הורי התלמידים וצוות מרכז חדד, ביניהם מנהלת התכנית ד"ר שני קחטה, ומנהלת מרכז חדד, פרופ' רחל שיף.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד