דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
התנדבות
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
צהרוני my
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה

תושבי אור יהודה למדו על ניהול התקציב המשפחתי

12/09/2016 13:55
תושבי אור יהודה למדו על ניהול התקציב המשפחתי

מרכז עוצמה הפועל במסגרת אגף הרווחה בעיריית אור יהודה קיים בשבוע שעבר הרצאה בנושא ניהול התקציב המשפחתי עבור תושבי העיר. ההרצאה, שהועברה על ידי אן סמוכה ידין, מתנדבת מטעם עמותת "פעמונים", כללה הסברים כיצד לנהל את הכסף שלנו. ידין גם סיפקה כלים כיצד לתכנן מראש את ההוצאות החודשיות ובעיקר הסבירה כיצד לכלכל את התוכניות שלנו במסגרת משק הבית וכיצד לבצע תכנון של התקציב המשפחתי.

 

מרכז עוצמה הוא שירות של אגף הרווחה המיועד להנגיש ולפתח מענים לתושבים ומשפחות שחיות בעוני, כך שכל אחד, בהתאם לצרכיו ולאפשרויות שברשותו, יוכל לשפר את איכות חייו ולהשתתף בתהליכים החברתיים בקהילה. המרכז פועל בתחומים רבים כמו מיצוי זכויות, תעסוקה וכלכלת משפחה. יש לציין כי ההרצאות הינן פתוחות לכל תושבי אור יהודה, ומאפשרות לשאול שאלות. ההרצאות מתקיימות במבנה מע"ש ברחוב העבודה 3, וניתן לתאם הגעה בטלפון 050-7630655.

 

שיר סופר, עובדת סוציאלית המתמחה במיצוי זכויות ועובדת במרכז עוצמה, מציינת: "ההרצאה שקיימנו היא כלי אחד מיני רבים אותו אנחנו מעניקים לתושבים במרכז עוצמה. אנו נמצאים כאן על מנת לעזור לאדם הפרטי להתמודד מול גופים כמו ביטוח לאומי, בנקים, חובות לארנונה וסיוע בשכר דירה".

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד