דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לצהרונים
רישום לכיתה א'
דלג על Banners
Banners
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות
התנדבות
דו"ח לתושב
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן

הקתדרה העממית פתחה את שנת הפעילות

19/09/2016 09:00:25
הקתדרה העממית פתחה את שנת הפעילות

הקתדרה העממית פתחה בשבוע שעבר את שנת הפעילות שלה בערב פתיחה חגיגי בהשתתפות כ-150 משתתפים. במסגרת האירוע שנערך במשכן למוסיקה ולמחול והתקיים במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, וסגן ראש העירייה ויו"ר המתנ"ס, אפי גוטמן, הוצגו הפעילויות והתוכניות על ידי מנהלת תחום פנאי וקהילה במתנ"ס, לבנה שתיוי. כמו כן, המשתתפים התכבדו בקפה ומאפה וקיבלו את חוברת הפעילות שחולקה על ידי המתנדבים של 50+.

במהלך הערב הופיעו אומני הלאדינו, האקורדיוניסט עוזי רוזנבלט, הפסנתרן קובי משעל והזמרת רינת עמנואל שהלהיבה את הקהל והקימה אותם לרקוד.

ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, ציינה בדבריה: "אין דבר יותר משמח מאשר לראות אתכם מצביעים ברגליים: מגיעים, משתתפים ונהנים מההרצאות, הסדנאות והטיולים שמחלקת הפנאי והקהילה מציעה. אנו נמשיך להשקיע באוכלוסייה המבוגרת בעיר כדי שתזכו ליהנות משפע של פעילויות". סגנה, אפי גוטמן, ציין: "לא רק תל אביב היא עיר ללא הפסקה, אלא גם אור יהודה. אני גאה בפעילות של מחלקת פנאי וקהילה, וכולי תקווה שתנצלו את זמן האיכות הזה כדי להעשיר את עצמכם בפעילויות מעניינות מאוד. אנו נשמח להרחיב ולהגדיל את המקומות לטובת הפעילות שלכם".

 


 

negishut icon עבור לתוכן העמוד