דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
היכל התרבות
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

הקתדרה העממית פתחה את שנת הפעילות

19/09/2016 09:00:25
הקתדרה העממית פתחה את שנת הפעילות

הקתדרה העממית פתחה בשבוע שעבר את שנת הפעילות שלה בערב פתיחה חגיגי בהשתתפות כ-150 משתתפים. במסגרת האירוע שנערך במשכן למוסיקה ולמחול והתקיים במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, וסגן ראש העירייה ויו"ר המתנ"ס, אפי גוטמן, הוצגו הפעילויות והתוכניות על ידי מנהלת תחום פנאי וקהילה במתנ"ס, לבנה שתיוי. כמו כן, המשתתפים התכבדו בקפה ומאפה וקיבלו את חוברת הפעילות שחולקה על ידי המתנדבים של 50+.

במהלך הערב הופיעו אומני הלאדינו, האקורדיוניסט עוזי רוזנבלט, הפסנתרן קובי משעל והזמרת רינת עמנואל שהלהיבה את הקהל והקימה אותם לרקוד.

ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, ציינה בדבריה: "אין דבר יותר משמח מאשר לראות אתכם מצביעים ברגליים: מגיעים, משתתפים ונהנים מההרצאות, הסדנאות והטיולים שמחלקת הפנאי והקהילה מציעה. אנו נמשיך להשקיע באוכלוסייה המבוגרת בעיר כדי שתזכו ליהנות משפע של פעילויות". סגנה, אפי גוטמן, ציין: "לא רק תל אביב היא עיר ללא הפסקה, אלא גם אור יהודה. אני גאה בפעילות של מחלקת פנאי וקהילה, וכולי תקווה שתנצלו את זמן האיכות הזה כדי להעשיר את עצמכם בפעילויות מעניינות מאוד. אנו נשמח להרחיב ולהגדיל את המקומות לטובת הפעילות שלכם".

 


 

negishut icon עבור לתוכן העמוד