דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הקתדרה העממית
היכל התרבות

ארבעת המקוואות באור יהודה בלטו בתחרות "מקווה נאה"

19/09/2016 14:30
ארבעת המקוואות באור יהודה בלטו בתחרות "מקווה נאה" (הגדל)

מקוואות יוסף חיים, דינה ולי-אורה באור יהודה זכו בשבוע שעבר בחמישה כוכבי יופי במסגרת תחרות "מקווה נאה בישראל יפה" שנערך על ידי המועצה לישראל יפה זו השנה הרביעית בחסות המשרד לשירותי דת. מקווה רמת פנקס, שהשתתף זו השנה הראשונה זכה בארבעה כוכבי יופי.

בתחרות השתתפו 140 מועצות דתיות ובסך הכול מאות מקוואות נטלו חלק. במסגרת התחרות נבדקים קריטריונים הנוגעים לחזות החיצונית של המקוואות (הכניסה, פינות ישיבה, דרכי הגישה, חדר איפור, גינון ושילוט), החזות הפנימית (מבנה, אולם פעילות ושילוט), השירותים לרווחת באי המקווה ונושאי בטיחות וכן התנהלות מקיימת של חיסכון במים וחשמל, ועוד.

התחרות התקיימה במעמד שר הדתות, דוד אזולאי, מנכ"ל משרד הדתות, עודד פלוס, יו"ר המועצה לישראל יפה, אברהם כץ, ויו"ר התחרות, הרב ישראל לאו, וראשי עיריות. אל האירוע הגיעו ראש עיריית אור יהודה, עו"ד ליאת שוחט, ומנכ"ל העירייה, עופר תודר.

דני שמואל, יו"ר המועצה הדתית, ציין בגאווה: "מאז שנכנסתי לתפקיד, קיבלתי על עצמי לשדרג את שירותי הדת בעיר. צעדנו בצעדי ענק, השקענו מאות אלפי שקלים בשיפוץ המקוואות, ואנחנו עם הפנים קדימה כדי לשמור על רמה נאותה. אנחנו מקבלים פידבקים חיוביים בציבור על העשייה שלנו, והמקוואות של אור יהודה הם שם דבר באיזור ומקור גאווה לכולנו. אני רוצה להודות לראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, ולממלא מקומה, עוזי אהרון, על שיתוף הפעולה המלא".

עו"ד ליאת שוחט, ראש העיר, בירכה: "העובדה שארבעת המקוואות שלנו בלטו בתחרות מעידה על השקעה של המועצה הדתית, ואין לי ספק שיש בכך הוכחה נוספת שנעשית עבודה טובה. אני מברכת את יו"ר המועצה הדתית, דני שמואל, על הזכייה, כמו גם לעובדי המועצה והבלניות ומאחלת לכולם המשך עשייה פוריה".


 

negishut icon עבור לתוכן העמוד